Platige Image zrealizowało postprodukcję obrazu w nowej reklamie AXE

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Platige Image zrealizowało postprodukcję obrazu  w nowej reklamie AXE

Znana marka męskich kosmetyków AXE rusza z nową globalną kampanią reklamową. Za przygotowanie animacji 2D i 3D, VFX oraz korekcję kolorów odpowiadało polskie studio Platige Image. Projekt został pozyskany dzięki działającemu od ponad roku na amerykańskim rynku zespołowi Platige USA.

Człowiek w masce kozy, mechaniczne tygrysy, postać z czterema rękami i tańczące zwierzęta przechodzące ze świata fantazyjnego do realnego to tylko niewielka część tego, co zobaczymy w najnowszym spocie AXE.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Praca Platige polegała na przeniesieniu nieszablonowej wizji agencji oraz reżysera z tekstu na ekran. W pracy nad łącznie kilkoma kilkunastosekundowymi spotami specjaliści z Platige Image wykorzystali wiele zaawansowanych technik animacji. Reżyserem reklamy był amerykański muzyk, reżyser filmowy oraz youtuber Mike Diva. Jego dorobek to m.in. teledyski dla takich gwiazd, jak chociażby Lil Nas X. Ostatnio realizował shorty dla programu rozrywkowego Saturday Night Live, w tym z udziałem Pedro Pascala („The Last of Us”, „Gra o tron”, „Narcos”, „The Mandalorian”). Jedną z kluczowych osób występujących w spocie jest popularny raper Lil Baby.

Za realizację projektu ze strony Platige Image odpowiedzialni byli m.in. Sonia Marcinkowska, Producentka oraz Bartosz Krasicki, ART/VFX Supervisor.  

– Projekt ten wyróżnia nie tylko kolorowa i dynamiczna odsłona, od której nie sposób oderwać wzroku, ale także różnorodność i liczba zastosowanych technik animacji. Aby zrealizować wszystkie pomysły zawarte w briefie wykorzystaliśmy wszelkie możliwe techniki grafiki komputerowej począwszy od tradycyjnych grafik 2D, aż po skomplikowane animacje 3D – mówi Bartosz Krasicki, ART i VFX Supervisor.

–  Praca nad tym projektem była też wyjątkowa ze względu na otwartość na nasze pomysły po stronie klienta. Dzięki bogatemu doświadczeniu mogliśmy zaproponować wiele ciekawych rozwiązań. Ta wolność podczas pracy przyniosła wspaniałe efekty – dodaje Sonia Marcinkowska, producentka.

PS Platige Image zaprezentował live-action trailer do „Company of Heroes 3”

Platige Image przygotował zwiastun do najnowszej odsłony kultowej gry „Company of Heroes 3”. Oficjalna premiera live action trailera odbyła się na gali The Game Awards 2022 – najchętniej oglądanego rozdania nagród w branży gier.

PS 2 Platige Image stworzyło świąteczną animację stworzoną przy użyciu silnika Unreal Engine 5

Platige Image przygotowało świąteczną animację, w której załoga statku kosmicznego, wcielając się w rolę świętego Mikołaja, przemierza galaktykę, aby spełnić świąteczne marzenia. Ponad dwuminutowy film został stworzony przy użyciu silnika Unreal Engine 5.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij