„Wycięty" billboard od Minute Maid pozwala cieszyć się promieniami słońca

„Wycięty

Siła tkwi w prostocie? Kampania marki napojów owocowych obejmuje nie tylko pomysłowy billboard, ale także specjalnie umieszczone na przystankach miejsca do siedzenia, które są skierowane w stronę słońca.

Minute Maid to marka soku pomarańczowego, która wyróżnia się tym, że w jej produktach znajdziemy zwiększoną zawartość witaminy D. Tę cechę postanowiono podkreślić w prostej, ale jakże chwytliwej kampanii wykorzystującej przede wszystkim... promienie słońca.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania składa się z trzech osobnych, zewnętrznych aktywacji, które znalazły się w różnych amerykańskich miastach. Pierwsza z nich to przezroczysty billboard, który jest tak naprawdę pustą ramką z hasłem reklamowym („Wpuść witaminę D"). Dzięki temu, że reklama jest pusta w środku i nie blokuje światła, przechodzący obok odbiorcy mogą bezpośrednio poczuć na sobie blask słońca.

Kolejny element kampanii to billboard zrobiony z odblaskowego tworzywa, który został umieszczony na terenie osiedla mieszkaniowego. Dzięki swoim właściwościom odbija promienie słoneczne i tym sposobem rzuca światło na budynki, które zwykle znajdują się w cieniu.

Ostatni z elementów to plakat na przystanku autobusowym, na którym podróżni mogą usiąść i wystawić swoją twarz w kierunku słońca. 

– Marka Minute Maidhas zawsze dostarczała esencję natury do domów ludzi – mówi Desiree Ferrari, dyrektor globalny ds. zakupów i treści konsumenckich w The Coca-Cola Company. – Cieszymy się, że nowa globalna platforma marki została zrealizowana poprzez kampanię złożoną z tak niekonwencjonalnych formatów. Dzięki nim mogliśmy wnieść życie oraz słońce w miejsca, które najbardziej tego potrzebują.

Reklamy zewnętrzne są częścią nowej kampanii „Filled with Life” marki należącej do Coca-Coli i są dziełem VMLY&R.

PS Corona stworzyła „naturalny” billboard, którego głównym elementem jest słońce

Nietypowa reklama znalazła się w pobliżu plaży w Brighton, czyli najbardziej ekologicznego miasta w Wielkiej Brytanii.

PS 2 Reklamy LEGO na cyfrowych ekranach dopasowują się do aktualnej pogody

W lipcu ruszyła nowa kampania „LEGO na każdą pogodę”. Reklama wyświetlana na ekranach Digital Out of Home dopasowuje się do aktualnych warunków atmosferycznych w pobliżu nośnika reklamowego, pokazując, że klocki LEGO są idealną rozrywką niezależnie od pogody.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij