Ponad 150 tys. zwycięskich zdrapek w rękach klientów sieci Biedronka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ponad 150 tys. zwycięskich zdrapek w rękach klientów sieci Biedronka

W rękach klientów sklepów sieci Biedronka znalazło się już 37 zdrapek z samochodami marki Volkswagen Golf Sportsvan oraz ponad 150 tys. z pozostałymi nagrodami w ramach loterii „Zdrapka w Kropki”. W puli wszystkich wygranych znajduje się łącznie ponad 500 tys. nagród.

Od początku września w sklepach sieci Biedronka trwa wielka loteria „Zdrapka w Kropki”. Aby wziąć w niej udział, wystarczy w sklepie Biedronka zrobić zakupy za min. 50 zł (z wyłączeniem napojów alkoholowych i wyrobów tytoniowych) i odebrać zdrapkę oraz wydruk niefiskalny, a następnie szukać symbolu nagrody w polu ochronnym zdrapki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ciągu miesiąca w rękach klientów znalazło się ponad 150 tys. zwycięskich zdrapek, z czego 37 z nich oznaczonych było symbolem samochodu. Nagrody w postaci aut wylosowali:

W sumie w loterii w sieci Biedronka do zdobycia jest ponad 500 tys. nagród, w tym 100 samochodów Volkswagen Golf Sportsvan. Wśród nagród znajduje się też: 500 tys. bonów na zakupy o wartości 10 zł brutto, 25 tys. ekspresów do kawy ITALICO oraz 1 000 nagród w postaci sprzętu elektronicznego (aparatów fotograficznych NIKON COOLPIX L330 - 400 szt., smartfonów Samsung Galaxy S4 mini – 300 szt., iPadów mini – 200 szt. i konsol do gry PlayStation®4 – 100 szt.).

Klienci mogą odbierać zdrapki w loterii „Zdrapka w Kropki” do 12 października br. lub do wyczerpania puli zdrapek w danym sklepie Biedronka.

Szczegóły loterii „Zdrapka w kropki” oraz jej regulamin są dostępne na stronie internetowej oraz bezpośrednio w sklepach Biedronka.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij