TERRITORY

Połączenia głosowe i czat wideo pojawią się na Twitterze

Połączenia głosowe i czat wideo pojawią się na Twitterze

Elon Musk poinformował, że na platformie Twitter pojawią się nowe możliwości przesyłania wiadomości oraz wykonywania połączeń głosowych i wideo. Dodał, że nie wiąże się to z udostępnieniem numeru telefonu.

O zmianach użytkownicy zostali poinformowani we wpisie na Twitterze. 

– Twoje konto wkrótce będzie miało czat głosowy i wideo z kimkolwiek na tej platformie, więc możesz rozmawiać z ludźmi w dowolnym miejscu na świecie bez podawania im swojego numeru telefonu – przekazał Elon Musk, właściciel Twittera.

Dodał również, że od 11 maja br. prywatna korespondencja będzie szyfrowana i nie będzie można jej upubliczniać na Twitterze.

Musk przedstawił także nową opcję, która pojawiła się w najnowszej aktualizacji aplikacji. Od teraz można odpowiadać na dowolny tweet w wątku, z wyjątkiem ostatniego, w wiadomości prywatnej. Jako reakcji można również skorzystać z dowolnego emoji.

Elon Musk z wizją

Elon Musk zdecydowanie ma swoją wizję na prowadzenie Twittera. Powoli realizuje swój plan na to, by serwis stał się aplikacją „do wszystkiego”. Dla Muska reklamodawcy nie wydają się być priorytetowi.

– Najważniejsze jest, aby Twitter zachował wolność słowa, a jeśli oznacza to utratę dolarów reklamowych, niech tak będzie – powiedział Musk 19 kwietnia br. na konferencji „Possible" w Miami Beach.

PS Twitter usunął ograniczenia z rosyjskich kont rządowych oraz mediowych

Popularny serwis społecznościowy, tuż po wybuchu wojny w Ukrainie, wprowadził ograniczenia dla wszystkich kont powiązanych z Kremlem. The Telegraph poinformował, że blokada nie jest już aktywna.

PS 2 Twitter wprowadza dzienne limity wpisów

W ramach kolejnych zmian, użytkownicy Twittera mają ograniczone możliwości publikowania tweetów i wysyłania prywatnych wiadomości.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij