Łukasz Kruczek w kadrze Leanpassion

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Łukasz Kruczek w kadrze Leanpassion

Łukasz Kruczek, trener reprezentacji polskich skoczków narciarskich, podjął współpracę z firmą doradczą Leanpassion, która wspiera rozwój przedsiębiorstw w oparciu o proces ciągłego doskonalenia i eliminacji marnotrawstwa zgodnie z koncepcją Lean Management (szczupłe zarządzanie).

W ramach współpracy realizowany jest cykl 10 filmów instruktażowych, które koncentrują się na doskonaleniu pracy zespołów, poprawie efektywności procesów zarządzania oraz zaangażowaniu pracowników w budowanie nowej wartości. Dodatkowo Łukasz Kruczek przeprowadzi indywidualne sesje treningowe dla kadry menedżerskiej wśród klientów firmy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Współpraca z Łukaszem Kruczkiem i Leanpassion opiera się na wymianie najlepszych praktyk i doświadczeń związanych z organizacją pracy kadry skoczków i szczupłego zarządzania przedsiębiorstwem. Trener polskich skoczków po raz pierwszy ujawni techniki swojej pracy z zespołem, natomiast eksperci strategii lean przedstawią praktyczne wskazówki dotyczące poprawy procesów prowadzących do doskonałości w biznesie.

- Obserwując pracę Łukasza Kruczka z naszą mistrzowską kadrą skoczków, dostrzegam szereg analogii pomiędzy światem sportu i biznesu. W obu przypadkach droga do zwycięstwa wymaga pracy u podstaw i pochylenia się nad każdym detalem – przekonuje Radosław Drzewiecki, prezes zarządu Leanpassion. – Eksperci naszej firmy na co dzień zajmują się optymalizacją procesów biznesowych pod kątem eliminacji zbędnych działań, które nie przynoszą żadnej wartości. Krok po kroku analizujemy, w jaki sposób efektywnie wykorzystać dostępne zasoby, by osiągnąć zakładane cele organizacji. Podobnie jest w przypadku zarządzania kadrą, która ma określone cele i zadania - trener prowadzi skoczków po precyzyjnie określonej ścieżce ku doskonałości, mierzonej konkretnymi wynikami.

Współpraca ekspertów z różnych dziedzin stanowi przykład nowatorskiego podejścia do rozwoju firm i zespołów, które mają szansę czerpać z unikatowej wiedzy mistrzów sportu. O powodach współpracy z Leanpassion i potencjalnych korzyściach wynikających z wprowadzenia technik Lean Management opowiada Łukasz Kruczek: - Zasady szczupłego zarządzania są nam szczególnie bliskie ze względu na konieczność ciągłego pomiaru naszej skuteczności i poszukiwania źródeł doskonałości poprzez eliminację zbędnych działań. Rozmowy z praktykami Leanpassion pozwoliły nam wymienić szereg wskazówek dotyczących pracy mojego zespołu, budowania zaangażowania poszczególnych osób oraz modelowania indywidualnych ścieżek rozwoju. Mam nadzieję, że nasza współpraca pozwoli stworzyć grunt do budowania doskonałych zespołów – zarówno w sporcie, jak i w biznesie.

Pierwsze starcie sportu i biznesu można było zobaczyć w trakcie konferencji organizowanej przez Leanpassion „Sekrety Strategii Lean”. Podczas spotkania można było znaleźć odpowiedzi na pytania: jak zaangażować i zachęcić zespół do uczestnictwa we wspólnej drodze do zwycięstwa, kto jest odpowiedzialny za proces doskonalenia, a także czym jest kultura Lean – szczupłego zarządzania? Spotkanie zgromadziło kilkuset menedżerów wszystkich branż, którzy włączyli się w dyskusję o doskonałości w sporcie i biznesie. Konferencją odbyła się 6 października 2014 r. w Centrum Olimpijskim PKOL w Warszawie.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij