Pierwsza aplikacja mobilna dla agentów ubezpieczeniowych

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pierwsza aplikacja mobilna dla agentów ubezpieczeniowych

Ubezpieczenie grupowe na życie ze względu na swoją formę ma najczęściej rozbudowany zakres, przez co zapoznanie klienta z produktem bywa dla agenta nie lada wyzwaniem.

Aby ułatwić mu zrozumienie i porównanie oferowanych pakietów ochronnych, a przedstawicielom ubezpieczeniowym dać funkcjonalne narzędzie ING Życie stworzyło pierwszą aplikację – kalkulator grupowy – wspomagającą prezentację i sprzedaż polisy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ubezpieczenie grupowe jest jednym z najlepszych rozwiązań ubezpieczeniowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Klient – decydując się na dany produkt – musi rozumieć na czym polegają proponowane mu świadczenia. Dzięki temu dopasuje polisę do realnych potrzeb firmy i pracowników, przez co będzie zadowolony z dokonanego wyboru i współpracy z agentem.

Aplikacja w dużym stopniu uprzyjemnia i przyspiesza cały proces przygotowania i zawierania umowy. Została stworzona w wersji desktopowej (off-line i on-line) oraz mobilnej na urządzenia z system Android. Dzięki temu agent z dowolnym komputerem oraz niemalże każdym smartphonem lub tabletem będzie mógł szybko zapoznać klienta z zakresem ubezpieczenia, wybranym pakietem i obliczyć wysokość składki. Na potrzeby klienta, który chciałby dłużej przemyśleć ofertę, agent może wygenerować przygotowaną propozycję do pliku pdf, tak aby otrzymał on od razu komplet dokumentów.

Kalkulator grupowy został opracowany na bazie spotkań z agentami, podczas których ustaliliśmy co jest dla nich najważniejsze, z punktu widzenia użytkowników aplikacji. Dzięki temu stworzyliśmy efektywne narzędzie, pozwalające w niezwykle czytelny i prosty sposób zaznajomić klienta z nową ofertą ubezpieczeń grupowych ING Życie – mówi Przemysław Pakulski, Kierownik Produktu ING Życie.

Aplikację dla ING Życie stworzyła agencja MOSQI.TO.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij