Konkurs Performance Marketing Diamonds EU 2023 rozstrzygnięty, wśród laureatów iCEA Group

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Konkurs Performance Marketing Diamonds EU 2023 rozstrzygnięty, wśród laureatów iCEA Group

Poznaliśmy zwycięzców V edycji konkursu Performance Marketing Diamonds EU 2023, branżowego konkursu skupiającego się na obszarach performance marketingu i afiliacji o międzynarodowym zasięgu, do którego swoje projekty mogą zgłaszać agencje digital marketingu, domy mediowe oraz brandy.

Wśród zwycięzców znalazła się iCEA Group - międzynarodowa agencja digital marketingu, która od 16 lat wyznacza standardy w pozyskiwaniu i konwertowaniu ruchu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tegoroczna odsłona konkursu e-Izby została rozszerzona na cały rynek Unii Europejskiej, zdobywając tym samym rekordową liczbę zgłoszeń. iCEA Group zwyciężyła w kategorii „The most effective low-budget campaign” w bloku tematycznym „Strategy performance” z reklamą odwróconą „SEO is a waste of money”. W imieniu zwycięzcy nagrodę odebrał CEO Wojciech Haremza. Uroczysty finał konkursu odbył się 25 maja w Mokoto Events w Warszawie.

– Zgłaszając nasz projekt do konkursu PMD EU 2023, chcieliśmy na własnym przykładzie udowodnić, że skuteczna kampania performance marketingu, to przede wszystkim kreatywna kreacja, a nie tylko milionowe budżety. Ten diament jest namacalnym potwierdzeniem, że mamy rację. Dziękujemy kapitule za docenienie naszej pracy. To wspaniałe uczucie znaleźć się w gronie uznanych firm, nie tylko z Polski, ale też całej Europy – powiedział Wojciech Haremza – CEO iCEA Group podczas gali rozdania nagród.

Zwycięstwo w konkursie to także dowód na to, że zespół marketingu iCEA Group tworzy inspirujące kampanie, które zyskują uznanie i stają się wiralowe, nawet poza branżą e-commerce. Przypomnijmy, że koncepcją reklamy odwróconej zainspirowała się m.in. Fundacja Kwiat Kobiecości - ogólnopolska organizacja wspierająca walkę kobiet z rakiem szyjki macicy, która za zgodą autorów zastosowała formułę „odwróconą” w swojej kampanii społecznej z udziałem aktorki Anny Dereszowskiej.

Kapituła V edycji konkursu Performance Marketing Diamonds EU 2023, w skład której weszli eksperci digital marketingu i e-commerce w pierwszym etapie nominowała aż 49 najlepszych kampanii w 15 kategoriach. Obok iCEA Group wyróżnienie otrzymali m. in. SalesTube oraz Value Media w kategorii „The most effective retail media campaign”. W kategorii „The best campaign for international expansion” nagrodę uzyskały firmy: Sinsay (LPP S.A.) i Tradedoubler Polska, a tytuł „Brand of the Year” zdobył Decathlon oraz wielu wielu innych. W imieniu zwycięzców nagrodę odebrali członkowie zespołów  zwycięskich firm.

PS iCEA Group i oLIVE media podejmują współpracę

Dynamicznie zmieniający się rynek oraz przyzwyczajenia i zachowania klientów wymagają stałego aktualizowania sposobów komunikacji. Dzięki działaniom budującym wizerunek w sieci, przy jednoczesnym dbaniu o widoczność strony w wynikach wyszukiwania, firma zyska zaufanie klientów. Realizacja przemyślanej strategii wpłynie na jej dobrą reputację oraz pozytywny odbiór produktów i usług w świadomości użytkowników. To główne założenia współpracy partnerskiej, którą rozpoczęła iCEA Group i oLIVE media.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij