Pierwsze w Polsce wdrożenie technologi BLE (Beacon) w segmencie RETAIL

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pierwsze w Polsce wdrożenie technologi BLE (Beacon) w segmencie RETAIL

Grupa Gino Rossi S.A. wdrożyła multikanałową platformę Synerise przygotowaną przez HG Intelligence S.A. pozwalającą na integrację działań marki on-line & off-line.

Platforma pozwala wykorzystywać technologię Bluetooth Low Energy przede wszystkim do obsługi złożonych procesów biznesowych takich jak płatności mobilne, m-commerce, marketing automation, zarządzania lojalnością klienta oraz poprawę customer experience w każdym kanale - mówi Wojciech Chochołowicz, Dyrektor Marketingu Gino Rossi S.A.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W wybranych salonach w kraju trwają aktualnie oficjalne testy Synerise (synerise.com) z wykorzystaniem nowoczesnej aplikacji, która trafi do marketów (Android) przed 10 października.

Grupa Gino Rossi S.A. zgodnie z zapowiedzią z początku roku kontynuuje wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych w salonach oraz w sprzedaży on-line. Technologie zbliżeniowe i kontekstowe pozwolą m.in usprawnić obsługę programów lojalnościowych poprzez szeroka integracje z systemami POS, poprawić komunikację z klientami, szybciej realizować transakcje w salonach firmowych, obsługiwać reklamacje, dystrybuować wiedzę o aktualnych promocjach i zniżkach oraz uzyskiwać informacje o dostępności produktów w salonach, bez konieczności bezpośredniego kontaktu ze sprzedawcą.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij