Kreatywne reklamy na budynkach

Kreatywne reklamy na budynkach

Piłki wbite w ścianę, ogromny kubek na dachu czy rekin przebijający budynek, to tylko niektóre z interesujących pomysłów na reklamę kreatywną. Czym jeszcze są w stanie zaskoczyć nas ich twórcy?

Reklama outdoorowa, która zwraca uwagę, nie musi być billboardem, kreacją na przystankach autobusowych czy ławkach miejskich. Trójwymiarowa reklama na budynkach dzięki temu, że może przybrać dowolny kształt, a do wykorzystania jest nieformatowa przestrzeń, czasem cały budynek, daje możliwość stworzenia prawdziwego cuda. Bardzo dobrze widoczna, często intrygująca i łamiąca popularne schematy - tak wygląda dobra, niekonwencjonalna reklama na budynkach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jedną z reklam, która najbardziej zwróciła naszą uwagę swoim wyglądem i kreatywnym zamieszczeniem jest piłka Nike'a. Nie jest to jednak zwykła piłka, tylko ogromny obiekt wbity efektownie w budynek, a wokół niego kawałki zniszczonej od uderzenia ściany. I jak tu jej nie zauważyć?

Idąc ulicą, spoglądając na otaczające nas drapacze chmur, nagle natykamy się na ceglany balkon w jednym z nich. Każdy, kto by go zobaczył, zapewne odrazu pomyśli: o co chodzi? Ceglany balkon w szklanym wieżowcu?! Przyglądając mu się bliżej, łatwo jednak dostrzec, iż jest to reklama marki Absolut. Niekonencjonalna, zwracająca na siebię uwagę nietypowym miejscem, po prostu pomysł idealny, żeby się wyróżnić i przebić do odbiorcy. 

Kolejnym bardzo ciekawym przykładem, która uderza swoją oryginalnością oraz łatwym przekazem jest reklama LEGO. Jeśli klocki te pozwalają dzieciom budować budowle,  to czemu by ich nie użyć do prawdziwego budynku? Takiej reklamy nikt nie przegapi.

Samolot na dachu? Czemu nie. Reklama ETIHAD airways pokazuje, że nawet tak duża maszyna, może idealnie zmieścić się na dachu i zachęcać do zapoznania się z firmą. Pomysł i wykonanie z najwyższej półki.

A jakby tak cały budynek zamienił się w wyświetlacz?

Poniżej przedstawiamy pozostałe przykłady kreatywnych reklam na budynkach.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij