IMAGINE autorem serwisu internetowego Orange Finanse

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
IMAGINE autorem serwisu internetowego Orange Finanse

Łódzka agencja interaktywna IMAGINE jest współtwórcą informacyjnego serwisu internetowego nowego banku mobilnego Orange Finanse, który powstał w wyniku współpracy Orange Polska i mBanku. Agencja odpowiada za warstwę user experince (UX) oraz projekt graficzny witryny.

Główną ideą, jaka przyświecała tworzeniu projektu strony Orange Finanse był łatwy dostęp do informacji oraz zrozumiałe i przejrzyste zaprezentowanie produktów i usług bankowych. Zgodnie z założeniami, użytkownik ma łatwo nawigować pomiędzy poszczególnymi elementami oferty, jednocześnie otrzymując informację o jej najważniejszych benefitach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Łódzka agencja interaktywna IMAGINE od wielu lat współpracuje zarówno z Orange, jak i mBankiem. Wspólne przedsięwzięcie firm - Orange Finanse to dla IMAGINE wyjątkowa okazja do połączenia i zastosowania w praktyce bogatej wiedzy na temat działalności biznesowej marketerów z najnowszymi trendami w projektowaniu graficznym serwisów internetowych. 

– Stworzenie strony informacyjnej Orange Finanse to jeden z ważniejszych, o ile nie najważniejszy projekt IMAGINE w tym roku. Sporo czasu poświęciliśmy na opracowanie odpowiedniego przepływu informacji w serwisie, aby był on jak najbardziej intuicyjny dla użytkownika. Wieloletnia współpraca z Orange i mBankiem, a także wiedza o trendach w budowaniu serwisów internetowych bardzo pomogły i ułatwiły nam wykonanie zadania. Efekt końcowy jest naprawdę dobry, potwierdzają to opinie pierwszych klientów nowego banku – podsumowuje Filip Iwański, właściciel agencji IMAGINE.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij