TERRITORY

Konferencja Imagination powraca już 23 listopada

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Konferencja Imagination powraca już 23 listopada

SAR, po zawieszeniu wydarzenia na okres pandemii, wraca do organizacji konferencji Imagination Day. W tym roku odbędzie się ona po raz 10ty i potrwa 2 dni.

Tegoroczna edycja konferencji Imagination Day odbędzie się w Warszawie 23 i 24 listopada. Imagination Day to największe wydarzenie branży kreatywnej w Polsce. To jedyna taka okazja, aby na żywo posłuchać znanych i utytułowanych osób ze światowej branży kreatywnej i marketingu, biznesu oraz sztuki. Tegoroczne wydarzenie będzie trwało aż dwa dni.

– Bardzo cieszę się, że jako SAR organizujemy już po raz dziesiąty tak ważną dla branży konferencję. Imagination Day to inspirująca wiedza, której nie znajdziecie na innych konferencjach. Przez 2 dni pokazywane są przełomowe projekty, nowe ścieżki rozwoju, inspiracje poprzez sztukę i technologię. Warto, żeby każda agencja, która chce inspirować marketerów na temat trendów tam była! – zachęca Marcin Gaworski, prezes zarządu SAR. – Benchmarkiem dla Imagination Day jest Cannes Lions Festival of Creativity którego SAR jest oficjalnym przedstawicielem w Polsce – dodaje Marcin Gaworski.

Podczas poprzednich edycji na scenie pojawiły się takie marki jak: Disney Research, P&G, NIKE Foundation, LEGO Future Lab, Behance, Pixar Animation Studios, Dentsu Inc., Google, DDB Worldwide, FCB International.

– Prelegenci to światowej sławy eksperci, dyrektorzy kreatywni wiodących agencji reklamowych, firm, a także artyści, producenci, projektanci czy muzycy – dodaje Anna Zimecka, project director SAR.

W czasie dwudniowego wydarzenia będzie można usłyszeć prezentacje o kampaniach nagrodzonych prestiżowymi nagrodami oraz dowiedzieć się, co inspiruje najbardziej kreatywne osoby ze świata biznesu, sztuki i marketingu.

– Imagination Day to jedyna konferencja w Polsce, na scenie której występują znamienici praktycy branży o światowym poziomie. Bardzo cieszę się, że to już okrągła, dziesiąta edycja, a wydarzenie corocznie gromadzi setki uczestników spragnionych wiedzy przez duże W – podkreśla Paweł Tyszkiewicz, dyrektor zarządzający SAR.

Seminaria z gośćmi z całego świata odbywają się w Multikinie Złote Tarasy (Warszawa) i co roku gromadzą ponad 700 uczestników.

Do 1-go października obowiązuje tańsza, wakacyjna pula biletów na jubileuszową – 10 edycję konferencji Imagination Day organizowaną przez SAR. Liczba wejściówek w promocyjnej cenie jest ograniczona. Bilety zarówno na jeden wybrany dzień, jak również karnety można kupić na www.imaginationday.pl.

Głównym organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, partnerem wspierającym Ars Thenea twórca komunikacji, Gazeta.pl oraz Multikino. Szczegółowa agenda wydarzenia już wkrótce.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij