Michał Glapiński nowym dyrektorem zarządzającym Interactive Solutions

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Michał Glapiński nowym dyrektorem zarządzającym Interactive Solutions

Nowy dyrektor zarządzający Interactive Solutions będzie odpowiedzialny za umacnianie pozycji w sieci Saatchi&Saatchi, jako wyspecjalizowanej globalnej struktury, oferującej najlepsze kompleksowe rozwiązania digital, zarówno w zakresie komunikacji, strategii jak i technologii.

Michał Glapiński będzie wykorzystywał swoje doświadczenie do budowania jeszcze silniejszej międzynarodowej pozycji !S poprzez pozyskiwanie i obsługę kontraktów globalnych i panregionalnych. Do jego zadań będzie należało rozwijanie współpracy w ramach sieci Saatchi&Saatchi, a także bezpośrednio z klientami, z którymi !S pracuje obecnie na kilkudziesięciu rynkach. W 2014 roku, by rozszerzyć strefę wpływów i możliwość ofertowania, Interactive Solutions zdecydowała się między innymi otworzyć biura w Nowym Jorku i w Genewie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Moim najbliższym zadaniem jest zacieśnianiewspółpracy z biurami Saatchi&Saatchi, z którymi już współpracujemy (Nowy Jork, Genewa, Moskwa i Budapeszt) i stworzenie optymalnego modelu obsługi w kolejnych. To samo dotyczy naszej regionalnej i globalnej relacji z największym bezpośrednim klientem, Procter & Gamble. Dzięki tym doświadczeniom możemy oferować optymalnie dopasowane rozwiązania z uwzględnieniem charakterystyki lokalnych rynków, a także jeszcze lepiej pracować nad regionalnymi strategiami, powiedział Michał Glapiński.

Awans Michała Glapińskiego to kolejny krok na drodze tworzenia przejrzystej struktury grupy Saatchi&Saatchi w Polsce, do której należą dwie agencje: Saatchi&Saatchi i Interactive Solutions. We wrześniu br. prezesem (CEO) grupy Saatchi&Saatchi Polska został Piotr Morkowski. Do jego pierwszych decyzji należało mianowanie Patrycji Bruź-Soniewickiej dyrektor zarządzającą agencji zintegrowanej Saatchi&Saatchi. Teraz nowym liderem Interactive Solution zostaje Michał Glapiński, który na stanowisku dyrektora zarządzającego !S zastąpiMarka Palaka. O nowej roli Marka Palaka !S poinformuje wkrótce.

Michał Glapiński od początku powstania agencji Interactive Solution (!S) odgrywał w niej kluczową rolę, odpowiadając za rozwój biznesu oraz budowanie zespołu obsługującego Procter & Gamble na poziomie lokalnym i regionalnym. Ostatnio zaangażowany był również w dynamiczne poszerzanie oferty !S w obszarze eCommerce na rynkach Europy Zachodniej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij