Magazyn „GO!” Getin Noble Banku jednym z najlepszych biuletynów firmowych roku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Magazyn „GO!” Getin Noble Banku jednym z najlepszych biuletynów firmowych roku

Kwartalnik pracowników Getin Noble Banku „GO!” już po raz drugi znalazł się na podium ogólnopolskiego Konkursu Biuletynów Firmowych, organizowanego przez agencję doradczą i wydawniczą Agape. W tegorocznej edycji kapituła konkursu przyznała magazynowi „GO!” II miejsce w kategorii biuletyn wewnętrzny.

Magazyn „GO!” to biuletyn tworzony przez pracowników Getin Noble Banku. Tematyka kwartalnika obejmuje m.in. aktualności korporacyjne, artykuły edukacyjne i szkoleniowe, informacje o inicjatywach wewnętrznych firmy, ale także tematy związane z codziennym życiem oraz zainteresowaniami czytelników. Wydawany od 2012 r. „GO!” trafia bezpośrednio do ponad 6 tysięcy pracowników Getin Noble Banku i stanowi ważne narzędzie komunikacji wewnętrznej. Za skład magazynu odpowiada współpracująca z redakcją agencja content marketingowa Fast Forward Communication.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kwartalnik „GO!” cieszy się niesłabnącym uznaniem branży, która docenia umiejętności dziennikarskie i edytorskie pracowników Getin Noble Banku. W tegorocznej edycji Konkursu Biuletynów Firmowych „GO!”, kapituła przyznała publikacji 170,7 na 200 możliwych do zdobycia punktów, co uplasowało Getin Noble Bank na drugiej pozycji w klasyfikacji, tuż za zwycięzcą, który otrzymał 171 punktów. W minionym roku magazyn „GO!” znalazł się także na drugim miejscu zestawienia.

Konkurs Biuletynów Firmowych Agape jest jednym z najstarszych i najważniejszych wydarzeń branży custom publishing w Polsce. Jego celem jest wyróżnienie najlepszych publikacji korporacyjnych i podkreślenie ich roli w realizowaniu strategii i polityki informacyjnej firmy. Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 1 000 prac konkursowych.

Szczegółowe informacje na temat konkursu, a także pełną listę laureatów można znaleźć na stronie organizatora.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij