UNIQUE ONE zaproszone przez Ministerstwo Finansów do konsultacji

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
UNIQUE ONE zaproszone przez Ministerstwo Finansów do konsultacji

Ministerstwo Finansów zaprosiło agencję marketingu zintegrowanego UNIQUE ONE do dialogu technicznego w sprawie „zorganizowania i przeprowadzenia ogólnokrajowej loterii promocyjnej (paragonowej)”.

Warunkiem udziału w dialogu technicznym było spełnienie wymogów w zakresie wiedzy i doświadczenia, odpowiadającym przedmiotowi dialogu technicznego. Ponieważ agencja UNIQUE ONE spełniała powyższe kryteria, czyli wykazała się zorganizowaniem i doświadczeniem w przeprowadzeniu gier losowych o zasięgu ogólnokrajowym i o wartości co najmniej 2 mln złotych, została zaproszona na spotkanie z Ministerstwem Finansów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Ministerstwo Finansów poprosiło mnie o dostarczenie stosownych dokumentów, poświadczających, jakie usługi wykonaliśmy w ciągu ostatnich trzech lat – mówi Grzegorz Bonder, General Manager w agencji UNIQUE ONE i dodaje: - Gdy okazało się, że spełniamy te kryteria, zostaliśmy zaproszeni do rozmów. Następstwem dialogu technicznego będzie zaproszenie do udziału w przetargu na kompleksową organizację loterii.

Celem loterii będzie zachęcenie klientów do odbierania paragonów, które są dowodem na to, że usługa jest świadczona legalnie i zostanie od niej odprowadzony VAT. Kampania loteryjna ma się przyczynić do wzmocnienia postaw obywatelskich, a tym samym ograniczyć deficyt sektora finansów publicznych w 2015 r. poniżej 3 proc. PKB, do czego zobligowała Polskę Rada UE.

Zgodnie z koncepcją Ministerstwa Finansów raz w miesiącu w ramach loterii ma odbywać się losowanie nagrody głównej – samochodu rodzinnego, a dwa razy w miesiącu losowanie nagród dodatkowych. Łączna pula nagród miesięcznie ma wynieść ok. 100 tysięcy złotych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij