T-Mobile współtworzy nową przestrzeń komunikacji z bliskimi - ZOOM.ME

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
T-Mobile współtworzy nową przestrzeń komunikacji z bliskimi - ZOOM.ME

T-Mobile jest nie tylko liderem w dostarczaniu swoim Klientom najnowszych rynkowo rozwiązań technologicznych, ale również wspiera szereg inicjatyw związanych z rozwojem innowacji w Polsce.

Podczas wczorajszej konferencji prasowej w warszawskim Och! Teatrze zaprezentowane zostało wyjątkowe urządzenie - ZOOM.ME, które umożliwia nowy sposób komunikacji z bliskimi. Pomysłodawcą konceptu jest Mateusz Kusznierewicz, polski mistrz olimpijski w żeglarstwie oraz biznesmen, natomiast partnerem strategicznym projektu – T-Mobile Polska.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

T-Mobile to firma w strategię której wpisana jest proaktywna postawa w obszarze innowacji – począwszy od poszukiwania kreatywnych konceptów, aż po wsparcie w realizacji najlepszych z nich. Dla telekomu priorytetem jest stałe dostarczanie Klientom najnowszych rozwiązań technologicznych, które umożliwiają tworzenie przestrzeni komunikacji dostępnej dla wszystkich. ZOOM.ME stanowi jeden z dobrych na to przykładów.

ZOOM.ME to wyjątkowe urządzenie multimedialne, które – wykorzystując technologie mobilne – w nowoczesny, dynamiczny i bezpośredni sposób umożliwia komunikację pomiędzy bliskimi osobami.

Pomysłodawcą konceptu kreatywnego oraz koordynatorem przedsięwzięcia ZOOM.ME jest Mateusz Kusznierewicz, polski mistrz olimpijski w żeglarstwie oraz przedsiębiorca, partnerem strategicznym natomiast jest T-Mobile Polska. Dzięki aktywnemu zaangażowaniu się firmy w projekt – od wzbogacenia początkowego konceptu, przez testy, aż po zapewnienie najlepszej sieci do jej prawidłowego działania – urządzenie właśnie trafia na polski i europejski rynek.

„Chwile, które łączą” to obietnica marki T-Mobile. Dzięki ZOOM.ME możliwe jest dzielenie się wyjątkowymi emocjami w każdej chwili, bez żadnych ograniczeń, dlatego zaangażowanie się w ten projekt było dla nas oczywiste. – mówi Grzegorz Bors, członek zarządu T-Mobile Polska, odpowiedzialny za marketing i sprzedaż w rynku prywatnym. „Natomiast nasze szerokie kompetencje w obszarze innowacji pozwoliły nam zaproponować szereg usprawnień, dzięki którym nasi klienci otrzymają wyjątkowy produkt. To wszystko oparte o najlepszą w Polsce sieć” – dodaje Bors.

Zasada działania ZOOM.ME jest wyjątkowo nieskomplikowana i przystępna dla każdego. Z pomocą zainstalowanej dedykowanej aplikacji (dostępnej na wiodące systemy operacyjne, czyli iOS, Android i Windows Phone) zdjęcie przesyłane jest do jednego lub kilku sparowanych urządzeń. Na jedną „ZOOMkę” możliwe jest też przesłanie zdjęć z wielu urządzeń.

ZOOM.ME posiada 7" ekran IPS LCD o rozdzielczości 1024x600 pixeli. Parametry wyświetlacza zostały dobrane tak, aby zachowując atrakcyjną cenę uzyskać najlepszą jakość wyświetlania zdjęć. Urządzenie pracuje pod kontrolą dedykowanego systemu operacyjnego opartego na Androidzie 4.2.2 i występuje w dwóch wersjach – WiFi oraz 3G. Wariant drugi posiada dodatkową funkcjonalność – jest także routerem sieci internetowej 3G.

Urządzenie dostępne będzie w ofercie T-Mobile od 3go listopada br. w dwóch wersjach: Wi-Fi oraz 3G. Pierwszy model komunikuje się z otoczeniem, czyli pobiera przesyłane zdjęcia, za pomocą sieci lokalnej (domowej lub biurowej). Druga wersja posiada dodatkową funkcjonalność – jest także routerem sieci internetowej 3G. Systemy łączności obsługiwane przez urządzenie to: WiFi w standardzie 802,11 WiFi b/g/n 2,4GHz, oraz sieci komórkowe 2G i 3G/HSPA+. ZOOM.ME posiada także port na karty pamięci micro SD (karty o maksymalnej pojemności 32 GB).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij