MEC wprowadza Nestlé do porannego show TVN

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
MEC wprowadza Nestlé do porannego show TVN

Nestlé we współpracy z agencją MEC realizuje „Zdrowy Start w Przyszłość”, cykl programów edukacyjnych emitowanych w Dzień Dobry TVN.

Nestlé wraz z redakcją Dzień Dobry TVN przygotowuje cykl programów edukacyjnych Zdrowy Start w Przyszłość. Tworzone z myślą o młodych rodzicach oraz parach spodziewających się dziecka, programy te będą poruszać najbardziej nurtujące ich kwestie związane przede wszystkim z żywieniem dzieci.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Cykl ruszył 21 października. Przez 4 miesiące co dwa tygodnie na antenie DD TVN emitowane będą kolejne odcinki. Cykl prowadzi Monika Pyrek, popularna lekkoatletka, a prywatnie – matka promująca zdrowy styl życia. Będzie ona odwiedzać inne mamy, które opowiedzą jej o sposobach żywienia swoich maluchów.

Ekspertem „Zdrowego Startu w Przyszłość” jest dietetyk dziecięcy Anna Rzeszotek, która podzieli się z widzami programu wiedzą i praktycznymi wskazówkami dot. prawidłowej diety maluchów.

Oprócz kampanii online i w kanałach własnych (strony internetowe, profile Facebook marek Nestlé i kanał Zdrowy Start w Przyszłość), akcję promuje także przygotowana przez Liquid specjalna strona oferująca m.in. porady żywieniowe oraz opisy wszystkich odcinków.

Nestlé realizuje cały projekt we współpracy z domem mediowym MEC, który nie tylko zakupił media i dostosował własne kanały komunikacji, ale także koordynował lokowanie produktów (MEC Access) oraz zaprojektował kreację do kampanii online oraz telewizyjnej oraz nadzorował nagrania odcinków (Liquid, część kreatywna MEC).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij