Nowe logo i oprawa dźwiękowa Polskiego Radia 24

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowe logo i oprawa dźwiękowa Polskiego Radia 24

Nadawane w technologii cyfrowej Polskie Radio 24 zmienia swoją oprawę graficzną i dźwiękową. Nowa oprawa podkreśla dynamiczny, informacyjny i nowoczesny charakter stacji, która 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu przedstawia swoim słuchaczom najważniejsze informacje z kraju i ze świata.

Oprawa dźwiękowa została przygotowana w Polskim Radiu. Producentem sygnału stacji jest Rafał Błażejewski, a głosów użyczyli Olga Pastuszka i Daniel Pachelski. – Skupiliśmy się przede wszystkim na nowoczesnej aranżacji. Głównym elementem oprawy jest sygnał – bardzo klasyczny, prosty, ale równocześnie charakterystyczny i łatwy do zapamiętania. Sięgnęliśmy po nowoczesne, oszczędne, syntetyczne dźwięki nawiązujące do znanych z naszej codzienności dzwonków telefonów, powiadomień, czy e-maili – dodaje Piotr Wawrowski, redaktor naczelny Redakcji Muzyki i Oprawy Centrum Rozwoju Radiofonii Cyfrowej Polskiego Radia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nowy logotyp PR24 przygotowała agencja Isobar Poland. – Najważniejsza dla nas była silna ekspozycja nazwy programu. Podczas projektowania dbaliśmy o to, aby końcowa forma była czytelna, ciekawa i łatwo rozpoznawalna. Jest to bardzo ważne choćby dlatego, że logo programu radiowego występuje w niezliczonych ilościach „okoliczności” – w wielu wariantach zastosowania, we wszystkich możliwych wielkościach i bogatym towarzystwie innych znaków – podkreśla Mikołaj Dąbski, Studio Director w Isobar Poland.

Nowa oprawa dźwiękowa PR24 do posłuchania na stronie.

Polskiego Radia 24 można słuchać w technologii cyfrowej DAB+ oraz za pośrednictwem strony internetowej, jak i mobilnej aplikacji Polskiego Radia na tablety i urządzenia mobilne.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij