PassMob - narzędzie do integracji z iOS Passbook

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
PassMob - narzędzie do integracji z iOS Passbook

Na rynku pojawiła się dedykowana usługa dla aplikacji Passbook, będącej jednej z najciekawszych nowości w szóstej wersji systemu iOS dla smartfonów iPhone. Passbook pozwala na przeniesienie kart lojalnościowych, biletów i kuponów z portfela klienta do jego iPhone'a.

Ważną cechą nowoczesnych "przepustek" jest ich aktywność - mogą być na bieżąco modyfikowane przez usługodawcę, a także aktywować się automatycznie w zależności od daty lub lokalizacji klienta, informując go, dla przykładu, że przechodzi obok sklepu, w którym przysługuje mu zniżka lub trwa wyprzedaż.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

PassMob to narzędzie integrujące systemy sprzedaży z nowym rozwiązaniem opracowanym przez Apple. Dzięki niemu właściciele sieci sprzedaży będą mogli łatwo zaoferować swoim klientom dodatkowe usługi.

- W pierwszej fazie wprowadzania usługi na rynek skupimy się na kartach lojalnościowych, oferując narzędzie, które ułatwi naszym klientom pozyskiwanie stałych klientów pośród użytkowników iPhone'a - zarówno bezpośrednio w miejscu sprzedaży, jak i np. za pośrednictwem reklam - mówi Adam Hościło, Strateg ds. Rozwiązań Mobilnych w Twisted Logic, pomysłodawca usługi.

Czym dokładnie jest PassMob? Twórcy opisują to tak: "Jest to kompleksowe narzędzie, które obsługuje cały proces kontaktu z klientem, od łatwej rejestracji, przez generowanie "przepustek", aż po dostarczenie na urządzenia klientów. Równie ważną częścią jest integracja z aktualnymi rozwiązaniami klientów." W tej chwili PassMob jest w fazie testów, do których firma zaprasza potencjalnych klientów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie passmob.pl 

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij