Marta Pichlak-Miarka wraca do OMD Macroscope

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marta Pichlak-Miarka wraca do OMD Macroscope

W najbliższym czasie Marta Pichlak-Miarka będzie pracowała m.in. nad rozszerzeniem oferty badań i wykorzystaniem rozwiązań BuisnessInteligence w strategicznym planowaniu mediów.

Marta Pichlak-Miarka przez ostatnie 3 lata rozwijała kompetencje z zakresu analiz Big Data. Pracowała jako Business Consultant CustomerIntelligence w SAS Institute w Belgii, dla takich Klientów jak ING, BNP Paribas Fortis, czy Belfius. Współpraca z czołowym dostawcą usług business inteligence na świecie pozwoliła jej zdobyć kompetencje w dziedzinach kluczowych dla rozwoju biznesu domu mediowego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pichlak-Miarka to menadżer z 10 letnim doświadczeniem. Przejmie obsługę takich klientów jak Heinz, Warner Bros. Wcześniej jako Group AccountDirector była odpowiedzialna z obsługę takich reklamodawców jak McDonald’s, Grupa Żywiec ,Perfetti Van Melle, Nuricia.

Współpraca z firmą SAS Institute, oferującą jedne z najbardziej innowacyjnych rozwiązań CustomerIntelligence, pozwoliła poszerzyć kompetencje w dziedzinach kluczowych z punktu widzenia oferty domu mediowego. Jakub Bierzyński, CEO OMD o powrocie Marty: „Współczesny marketing nie może istnieć bez wspierających go rozwiązań technologicznych oraz wszechstronnej analizy i wykorzystania danych na temat zachowań konsumentów. Ambicją OMD zawsze było rozwijanie swoich kompetencji oraz narzędzi, pozwalających na spersonalizowaną komunikację na masową skalę, opartą o zaawansowane rozwiązania analityczne. OMD od lat realizuje także projekty z wykorzystaniem analiz ekonometrycznych, pozwalających na ocenę efektywności działań marketingowych, a także optymalizację i prognozowanie przyszłych działań. Powrót Marty to dla nas zastrzyk świeżej energii i dowód na to, że nie zwalniamy tempa rozwoju”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij