Kongres Edukacji Pozaformalnej 2014

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kongres Edukacji Pozaformalnej 2014

„Edukacja ustawiczna wyzwaniem nowoczesności”. Weź udział w Kongresie Edukacji Pozaformalnej 2014 – największym spotkaniu dotyczącym edukacji i rozwoju dorosłych.

Cele Kongresu Edukacji Pozaformalnej (Warszawa, 25 - 26.11.2014 r.) to: zamanifestowanie roli usług edukacyjno-rozwojowych (szkoleń, kursów, konferencji), wskazanie barier w kształceniu pozaformalnym pracowników oraz integracja środowiska kształcenia pozaformalnego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W dniach 25 - 26 listopada 2014 roku w Centrum Nauki „Kopernik” w Warszawie spotkają się przedstawiciele organizacji i instytucji związanych z działalnością edukacyjno-rozwojową, w tym przede wszystkim organizacji społecznych, biznesu i strony rządowej. Do udziału w tegorocznym Kongresie zaproszonych zostało 500 osób.

Kongres jest odpowiedzią na wyzwania, jakie stawia gwałtownie zmieniający się współczesny rynek pracy. Przy dynamice zmian, jakie obserwujemy konieczne staje się uczenie się przez całe życie (Lifelong Learning - LLL).

Kongres stworzy warunki dla zintegrowania licznych środowisk we wspólnym działaniu na rzecz dostosowywania kwalifikacji zawodowych do potrzeb rynku pracy i propagowania nowoczesnych, atrakcyjnych i skutecznych usług edukacyjno-rozwojowych.

Główne cele Kongresu Edukacji Pozaformalnej 2014 to zamanifestowanie ważnej roli rynku usług edukacyjno-rozwojowych i doskonalenia zawodowego jako naturalnego i niezbędnego dopełnienia systemu szkolnictwa i rozwoju kadr, wskazanie barier w kształceniu pozaformalnym pracowników i w realizacji idei Lifelong Learning oraz integracja środowiska działającego w obszarze kształcenia pozaformalnego – partnerów społecznych, firm szkoleniowych, przedsiębiorców, instytucji otoczenia biznesu oraz władz państwowych i samorządowych.

Więcej informacji na stronie internetowej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij