Promotor Roku 2014

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Promotor Roku 2014

Ruszył Promotor Roku 2014, konkurs na najlepszą okazję zakupową roku. Głosuj i sprawdź, kto oferuje najlepsze promocje w sieci. Plebiscyt organizuje Cuponation.pl przy współpracy z InPost oraz internetSTANDARD.

Koniec roku to czas podsumowań, również w segmencie sprzedaży internetowej. Dlatego też serwis Cuponation.pl, przy współpracy z InternetStandard.pl oraz InPost.pl przygotował jedyny w swoim rodzaju plebiscyt na najlepszą okazję zakupową roku - Promotor Roku 2014.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Miano Promotora Roku otrzyma sklep internetowy, który według konsumentów przygotował najatrakcyjniejszą okazję zakupową w 2014 r.

Na potrzeby konkursu została uruchomiona aplikacja, w której użytkownicy mogą oddać głos w jednej z czterech kategorii: moda, uroda, elektronika oraz pozostałe. Głosowanie rozpoczyna się dziś i potrwa do 3 grudnia 2014. Głosować można na stronie.

Wśród użytkowników biorących udział w głosowaniu zostaną rozdane vouchery zakupowe o wartości 200zł, które będzie można zrealizować u laureatów konkursu.

Promotor roku to pierwszy taki konkurs w Polsce. Wyniki plebiscytu pomogą wskazać, jakie działania promocyjne są najbardziej doceniane przez dzisiejszych konsumentów, dzięki czemu sklepy będą mogły zwiększyć efektywność kampanii promocyjnych – mówi Katarzyna Kazior Dyrektor Zarządzający Cuponation w Polsce. Poprzez konkurs chcemy także nagrodzić pracę zespołów marketingowych sklepów internetowych.

Sklep który uzyska największą liczbę głosów zdobędzie uznanie szerokiego grona odbiorców, ale przede wszystkim zestaw atrakcyjnych nagród, w tym ekskluzywny pakiet marketingowy od Cuponation.pl oraz inPost, a także bilet wstępu na wybraną konferencję Internet Standard.

Aplikacja konkursowa oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie.

Partnerami konkursu są InPost oraz internetSTANDARD.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij