Wystartowała Bitwa Stylistów – konkurs ANSWEAR.com i Scotch & Soda

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wystartowała Bitwa Stylistów – konkurs ANSWEAR.com i Scotch & Soda

Moda to Twój żywioł? Weź udział w 2. edycji konkursu ANSWEAR.com, zdobądź tytuł Najlepszego Stylisty 2014 i zgarnij cenne nagrody!

Właśnie wystartowała Bitwa Stylistów – konkurs dla wszystkich entuzjastów mody, blogerów oraz stylistów z mniejszym lub większym doświadczeniem, którzy chcieliby sprawdzić swoje możliwości i zawalczyć o tytuł Najlepszego Stylisty 2014.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tym razem partnerem konkursu jest Scotch & Soda - kultowa holenderska marka (dostępna w sklepie ANSWEAR.com), której unikalny styl, umiejętnie łączący inspiracje z całego świata z elementami vintage, znany jest fashionistom na całym świecie.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wejść na stronę answear.com/bitwa2014 i przesłać zdjęcia co najmniej 3 stylizacji własnego autorstwa (na sobie lub modelu/modelce). Spośród zgłoszeń nadesłanych do 16 grudnia 2014 profesjonalne jury pod przewodnictwem Szefowej Działu Mody ELLE, Iny Lekiewicz, wybierze 15 finalistów, którzy otrzymają zadanie stworzenia 3 stylizacji z ubraniami kultowych marek Scotch & Soda (które stanowią nagrody gwarantowane w II etapie). Kto zdobędzie tytuł Najlepszego Stylisty 2014? Dowiemy się na początku lutego 2015!

Stań do bitwy na stylizacje i wygraj supernagrody o łącznej wartości prawie 20 000 zł (bony na zakupy do ANSWEAR.com, iPady, vouchery na bilety lotnicze od Fru.pl, ubrania Scotch & Soda) oraz publikację w miesięczniku ELLE!

Zwycięzcą poprzedniej edycji Bitwy Stylistów został Kamil Pawelski, autor bloga Ekskluzywny Menel. Z radością obserwujemy, jak blog Kamila zyskuje coraz większą popularność, a on sam stał się cenionym ekspertem w dziedzinie mody męskiej. Chcesz wnieść powiew świeżości do polskiej mody? Bitwa Stylistów może okazać się dla Ciebie przepustką do kariery!

Strona konkursu oraz szczegóły.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij