Aplikacja dla miłośników gór od Żywiec Zdrój i Trail.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Aplikacja dla miłośników gór od Żywiec Zdrój i Trail.pl

„Szlaki w górach” - aplikacje, które powstały dzięki współpracy zespołu Żywiec Zdrój i ekipy TRAIL.PL, stanowią obecnie największą wyszukiwarkę szlaków turystycznych w polskich górach.

Aplikacje działają w wersji mobilnej (dla telefonów z systemem iOS) oraz na Facebooku. Pozwalają wyszukać i przeglądać szlaki, zapisywać swoje trasy, dzielić się nimi z innymi, a także nawigować w terenie używając jednej z kilku dostępnych map (turystycznych OpenStreetMap (Hike & Bike, TOPO, standardowa) oraz UMPpcPL).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Każdy szlak ma podaną długość, nazwę i oznaczenie (np. pieszy niebieski), a także opisy i zdjęcia, jeżeli są udostępnione. Sposobów na wyszukiwanie tras w aplikacji jest kilka – np. po nazwie szlaku, według miejscowości , grup górskich, a nawet po aktywnościach dostępnych na trasie.

Dodatkowo, autorzy aplikacji przygotowali na stronie ranking szlaków, gdzie można przeglądać zarówno te najnowsze, jak i te najpopularniejsze trasy, co jest idealnym sposobem, by uniknąć tłumów na szlakach.

Przygotowano też wiele udogodnień, takich, jak poruszanie się po wybranych miejscach w oparciu o GPS i transmisję danych z sieci komórkowej oraz korzystanie z elektronicznego kompasu z możliwością ustawienia geograficznej lub magnetycznej północy.

Aplikacja „Szlaki w górach z Żywiec Zdrój i TRAIL.PL” może być świetnym uzupełnieniem papierowych map i przewodników. Dla dociekliwych stanie się zapewne skutecznym narzędziem do sporządzania notatek z trasy oraz okazją do podzielenia się swoją wiedzą z innymi użytkownikami. Mniej zaawansowanym turystom  pomoże natomiast poszerzyć wiedzę na temat odwiedzanego rejonu oraz ułatwi odnalezienie swojej pozycji w terenie.

Aplikacja bije też rekordy popularności w App Store, zachowując czołowe pozycje w rankingu najbardziej popularnych bezpłatnych aplikacji. Na Facebooku korzysta z niej już kilka tysięcy osób.  

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij