Zakochaj się w Warszawie na święta

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zakochaj się w Warszawie na święta

Rusza kampania reklamowa Warszawy, która zachęca do odwiedzenia świątecznych iluminacji na stołecznych ulicach. W ramach kampanii zaplanowano ogólnopolską emisję spotu, wspieraną działaniami w Prasie, Internecie oraz social mediach.

Główną osią świątecznej kampanii Warszawy jest 30 sekundowy spot, który wykorzystuje współczesny trend na robienie zdjęć i dzielenie się nimi z bliskimi. Jednocześnie motyw „zatrzymania chwili” na fotografii -stop klatki -wykorzystany w jego fabule, pozwala zbudować kolaż ze świątecznych sytuacji, w których ludzie celebrują święta na swój sposób. Wielka iluminacja Warszawy zostaje wpleciona w codzienne historie, życie warszawiaków oraz ich radości. Bohaterem spotu staje się miasto, które jest powodem dumy dla swoich mieszkańców, daje im przestrzeń do wyrażania uczuć i emocji. Jednocześnie wyzwala też w ludziach moc pozytywnej energii, która iluminuje w widoczny sposób.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W przedświątecznym pośpiechu często gubimy to, co najważniejsze - szczególną atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Świąteczna iluminacja, zainstalowana na warszawskich ulicach, zachęca do spędzenia czasu z najbliższymi. Do tego chcieliśmy przekonać warszawiaków w tegorocznym spocie – mówi Robert Zydel, Dyrektor Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu M. st. Warszawy.

30 sekundowy spot będzie emitowany przez dwa tygodnie w telewizjach TVP i TVN. Kampania zostanie wsparta reklamami w stołecznych wydaniach Faktu, Gazety Wyborczej i Super Expressu. Zaplanowano również działania w Internecie na stronie um.warszawa.pl oraz w oficjalnych kanałach social media Ratusza na Facebooku i YouTube.

Za kreację kampanii odpowiada agencja Allegro, spot w reżyserii Dominika Strussa wyprodukował dom produkcyjny Tyrka Studio.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij