TechCamp - technologie na Javie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
TechCamp - technologie na Javie

Entuzjasto nowych technologii pora przestać śnić na Javie i zacząć kodować realnie! 14 stycznia w stolicy Dolnego Śląska i dzień później w sercu Małopolski podczas 23 i 24 odcinka TechCampu zmierzymy się z trendami i wyzwaniami języka autorstwa Jamesa Goslinga. Rejestracja trwa!

Jeśli czujesz, że drzemie w Tobie Java Master, nie możesz tego przegapić. Podczas styczniowych spotkań naszych technologicznych emocji z pewnością nie obniży temperatura. Jeśli zastanawiałeś się kiedyś, jak ugryźć temat grafowych baz danych, zarejestruj się bezpłatnie i dołącz do pasjonatów nowych technologii. Na scenie swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się m.in. ekspert w administrowaniu bazami danych, nazywany „inżynierem od spraw katastrof” – Jarosław Pałka. Jarek opowie o wprowadzeniu do grafowych baz danych na przykładzie Neo4j. Tego wieczoru usłyszymy tez m.in. specjalistę od javowych zadań specjalnych z Grupy Unity.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tradycyjnie po części merytorycznej przystąpimy do technologicznego networkingu. W czasie TechClash dla uczestników i prelegentów przygotujemy 3 stoliki, przy których zachęcimy do dyskusji o trendach rządzących w tym języku oraz wyzwaniach związanych z architekturą systemów. By sił wystarczyło na wiele godzin dyskusji dostarczymy Wam darmową, gorącą pizzę.

Wiedzą oraz pizzą jak zwykle dzielimy się bezpłatnie, ale by wziąć udział w wydarzeniu niezbędna jest rejestracja. Na wydarzenie zaprasza organizator Akademia Unity wraz z partnerami Grupą Unity, Kei.pl, Miquido.

Zarejestruj się na TechCamp we Wrocławiu.

Zarejestruj się na TechCamp w Krakowie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij