Filmowa odsłona akcji "Biegiem na pomoc" z udziałem Bartka Topy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Filmowa odsłona akcji

Zrób dobry wynik dla osób z autyzmem. Wejdź na www.biegiemnapomoc.pl i wykonaj przelew - w taki sposób aktor Bartek Topa zachęca do wsparcia terapii osób z autyzmem w najnowszym spocie Fundacji SYNAPSIS. Film jest kontynuacją rozpoczętej w lipcu 2012 roku akcji "Biegiem na pomoc".

„Biegiem na pomoc" to akcja, która łączy aktywność sportową z pomocą osobom z autyzmem. Tak jak sportowcy, osoby z autyzmem mają niejeden cel do osiągnięcia, niejedną metę do przekroczenia: od umiejętności nawiązywania kontaktu wzrokowego, odpowiadania uśmiechem na uśmiech, komunikowania się, aż po rekord świata, jakim jest umiejętność samodzielnego życia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Terapia osób z autyzmem powinna być intensywna i dostosowana do indywidualnych potrzeb i możliwości dziecka, tak samo jak trening sportowca. Najważniejsza jest systematyczność i kompleksowość terapii – mówi Joanna Grochowska, wiceprezes Fundacji SYNAPSIS, prywatnie wielokrotna uczestniczka maratonów i ultramaratonów.

Skuteczna terapia łączy oddziaływania psychologiczne, pedagogiczne, rehabilitacyjne, logopedyczne, medyczne i socjalne w jednym procesie postępowania terapeutycznego. Każde 20 zł przekazane na www.biegiemnapomoc.pl to 10 minut terapii, która skraca osobom z autyzmem dystans do normalnego życia.

Wszyscy biegnijmy na pomoc, wspierając finansowo terapię osób z autyzmem. Dozwolonym dopingiem niech będzie dla nas wszystkich fakt, że aż 15% dzieci wcześnie zdiagnozowanych i objętych odpowiednim programem terapii ma szansę na znaczną poprawę funkcjonowania i samodzielne, satysfakcjonujące życie w przyszłości! – mówi Bartek Topa, ambasador i przyjaciel Fundacji SYNAPSIS.

W najbliższych dniach będzie można spotkać się z twórcami i ambasadorami akcji podczas warszawskich wydarzeń: w Mieście Miłosierdzia oraz na 34. Maratonie Warszawskim. Każdy odwiedzający stoiska akcji będzie mógł zrobić dobry wynik dla osób z autyzmem i wesprzeć ich terapię m.in. kupując gadżety sygnowane logiem „Biegiem na pomoc". Więcej informacji o najbliższych planach na: www.fb.com/biegiemnapomoc.

Akcję „Biegiem na pomoc" wspierają ludzie, dla których sport jest całym ich życiem albo okazjonalną przygodą. Wśród nich znaleźli się m.in.: dziennikarz Łukasz Grass oraz aktorzy: Magdalena Boczarska, Bartek Topa i Marcin Dorociński. Akcję wspierają także: Agencja PZL, Digital Touch, Maxus, Papaya Films, Sport Evolution i Akademia Triathlon. Za kreację i produkcję przedsięwzięcia odpowiedzialna jest grupa Przyjaciół, która na początku tego roku zrealizowała, nagrodzoną Grand Prix Konkursu KTR 2012, akcję „Autyzm – całe moje życie".

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij