Premiera książki E-Commerce Manager

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Premiera książki E-Commerce Manager

"E-Commerce Manager" - najważniejsza publikacja na temat branży handlu internetowego w Polsce już w sprzedaży! Zwieńczenie rekordowego pod względem obrotów roku w e-commerce i inspiracja na kolejny rok dla wszystkich, którzy sprzedają lub zamierzają sprzedawać w sieci.

Na tytuł "E-Commerce manager - Profesjonalista w eHandu" składają się dwa tomy (łącznie 530 stron), będące zbiorem doświadczeń 46 praktyków branży. Począwszy od zawiłości prawnych dotyczących eSklepu, przez technologię, logistykę, a na marketingu i wizerunku marki skończywszy - wszystko na konkretnych przykładach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z punktu widzenia osoby zajmującej się PR i marketingiem tematy AdWords i remarketingu nie mogły lepiej wstrzelić się z czasem. Bez słodzenia - te małe artykuły są naprawdę dobrze napisane, a zagadnienia spokojnie wytłumaczone. Książka to dopiero kijek, ale marchewkę mam przed oczami. Bogusia Prusik, PR&Marketing Specialist, Divante Sp. z o.o.

Publikacja została stworzona dla praktyków, którzy szukają odpowiedzi na konkretne pytania. Dla osób, które na co dzień mają do czynienia z setkami zmiennych, warunkujących ich pozycję na rynku. Dobór autorów oraz sposób prezentacji ich wiedzy opracowany został z myślą o niezwykłej dynamice, jaka charakteryzuje branża e-commerce.

Must read dla każdego e-commerce managera ale także osoby, która dopiero zaczyna przygodę z e-handlem. To nie jest biblia e-commerce ale zbiór praktycznych rad okraszonych życiowymi przykładami. Musisz. To. Mieć - Artur Kurasiński, AK47.

Tematyka poszczególnych rozdziałów stanowi odpowiedź na pytania, jakie pojawiają się na wszystkich etapach pracy w e-commerce. Począwszy od wyboru platformy, o którym pisze Michał Kraus z Grupy Unity przez kosztochłonność biznesu online, którą przybliża Łukasz Plutecki z NetArch, a na przedstawianych przez Barbarę Stawarz zagadnieniach z dziedziny content marketing skończywszy. Jest też sporo o najdynamiczniejszych kanałach sprzedaży, czyli Social Media, które doskonale zna Michał Blak z Edrone. Pełna lista autorów dostępna jest TUTAJ

W Polsce nie ma osób, od których można by się więcej nauczyć. Bardzo podoba mi się zawartość merytoryczna książki. Mam w swojej prywatnej biblioteczce praktycznie każdą książkę, jaka wychodzi na temat e-commerce oraz marketingu internetowego, ale to jest jedna z bardzo niewielu pozycji na tak wysokim poziomie merytorycznym. Myślę, że to bardzo cenne źródło informacji dla każdego. Nie wiem czy jest osoba, która byłaby ekspertem z każdej dziedziny, która jest tam omówiona. - Marcin Michalski, Członek zarządu Cube Group.

Wydawcą książki jest Fundacja Polak 2.0, organizator m.in. Targów eHandlu oraz programu certyfikacji “Profesjonalista w eHandlu”. E-commerce Manager to kolejna inicjatywa, która ma pomóc zrozumieć nie tylko złożoność, lecz także niesamowite możliwości dzisiejszej rzeczywistości gospodarczej, zainspirować do działania i dalszego rozwoju.

Więcej informacji na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij