Nowa odsłona Ars Thanea

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowa odsłona Ars Thanea

Firma uruchomiła stronę internetową, która w przejrzysty sposób przedstawia pełen zakres usług oraz dotychczasowe realizacje.

Ars Thanea to Agencja Reklamowa i Studio Produkcyjne założone w 2007 roku. Specjalizuje się w się w usługach marketingowych, produkcji CGI oraz animacji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Chcieliśmy wyraźnie zaznaczyć różnorodność usług, które oferuje Ars Thanea. Choć sztandarowe produkcje CG przynoszą światowy rozgłos, tak mało kto wie, że od początku realizujemy projekty typowo agencyjne. Jesteśmy wieloletnim partnerem Nutricia Polska, i pracujemy dla jej kluczowych marek przede wszystkim w obszarze digital marketingu. Nasze kampanie zostały nagrodzone m.in. nagrodą Effie. Ars Thanea to nie tylko piękne obrazy, ale też mocna strategia i kreacja. Nowa strona pokazuje w pełni kim jesteśmy i dokąd zmierzamy” - mówi Marta Piotrzkowska, Business Unit Director Ars Thanea.

„Tworząc serwis postawiliśmy przede wszystkim na pokazanie jakości i podkreślenie detali naszych projektów. Zależało nam, by każda osoba, która trafi na stronę, mogła zobaczyć proces tworzenia i różnorodność naszych prac. Bardzo ważnym elementem było także pokazanie twórców, po prostu ludzi, którzy tworzą wyjątkową kulturę Ars Thanea. ” - dodaje Michał Duszczyk, Art Director Ars Thanea.

Strona została przygotowana w języku HTML5 oraz w pełni wykorzystuje możliwości oferowane przez ten obecnie dominujący standard webowy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij