Pracownicy Credit Agricole w roli Świętego Mikołaja

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pracownicy Credit Agricole w roli Świętego Mikołaja

Pracownicy banku Credit Agricole po raz kolejny wspierają przedświąteczne inicjatywy pomocy potrzebującym. Tym razem przyłączyli się do Świątecznej Zbiórki Żywności oraz - już po raz 9. - do ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka.

Pracownicy Credit Agricole wcielili się w rolę wolontariuszy wspierając Świąteczną Zbiórkę Żywności, organizowaną – jak co roku – przez Banki Żywności. 17 pracowników banku przez 3 dni zbierało produkty spożywcze w sklepie TESCO we Wrocławiu przy ul. Czekoladowej 11. Łącznie klienci sklepu przekazali na rzecz zbiórki 554 kilogramów żywności. Trafiła ona za pośrednictwem różnych organizacji do osób zagrożonych niedożywieniem. – Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w Świątecznej Zbiórce Żywności i pomóc potrzebującym – mówi Katarzyna Płatek, kupiec z Departamentu Zakupów, Nieruchomości i Administracji w banku Credit Agricole. – Podczas Zbiórki bardzo ważne jest dokładne wytłumaczenie klientom sklepu idei całej akcji. Wtedy są oni bardziej życzliwi i chętni do pomocy – dodaje.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Świąteczna Zbiórka Żywności to nie jedyna akcja społeczna, w którą angażują się pracownicy Credit Agricole przed Świętami Bożego Narodzenia. Kolejną jest Szlachetna Paczka organizowana od 14 lat przez Stowarzyszenie WIOSNA. Akcja jednoczy kilkaset tysięcy darczyńców z całej Polski w jednym celu – pomocy rodzinom z całej Polski borykającym się z przeciwnościami losu. Wolontariusze Stowarzyszenia kilka miesięcy przed startem akcji odnajdują w swojej okolicy rodziny, którym taka pomoc przyda się najbardziej. W listopadzie na stronie Szlachetnej Paczki opublikowana zostaje baza rodzin z krótką charakterystyką i listą potrzeb. To z niej pracownicy Credit Agricole już od 9 lat wybierają rodziny, dla których przygotowują paczki. W tym roku świąteczna pomoc trafiła do 24 rodzin. – Kilka lat temu przygotowywaliśmy paczkę jako jedna z nielicznych jednostek w banku - wspomina Kamila Lubowiecka, kierownik Działu Telewindykacji Wczesnej - Teraz prawie cały bank angażuje się w tę pomoc. To niezwykle budujące i mobilizujące. Dzięki temu chce się pomagać jeszcze bardziej.

Poza Świąteczną Zbiórką Żywności i Szlachetną Paczką, pracownicy Credit Agricole z całej Polski wsparli także akcję „Serce dla serca” organizowaną przez Szkołę Podstawową nr 11 w Warszawie oraz przekazali pomoc do domu dziecka w Jeleniej Górze, podopiecznych fundacji „Mały Dom” z ośrodków adopcyjnych w Szczecinie oraz do schroniska dla zwierząt we Wrocławiu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij