ASUS startuje z kolejnym konkursem w MTV Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
ASUS startuje z kolejnym konkursem w MTV Polska

W ramach komunikacji najnowszego ASUS ZenFone 5 rusza konkurs na Facebooku. Inter-nauci mają za zadanie zrobić selfie z jak największą liczbą osób na zdjęciu i opublikować na fanpage MTV Polska.

Zwycięzca otrzyma popularnego ASUS ZenFone 5 a jego przyjaciele zniżkę na akcesoria. Konkurs przygotowała agencja PR Kwadrat.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

ZenFone to nowość marki ASUS wprowadzona na polski rynek w październiku br. Sprzęt został pozytywnie przyjęty zarówno przez media jak i konsumentów. W opiniach podkreślane są m.in. szybko działający Android 4.4, duży wyświetlacz, dobrej jakości aparat fotograficzny, a przy tym atrakcyjna cena przy zakupie bez umowy z operatorem sieci komórkowej.

Pojawieniu się ASUS Zenfone na półkach polskich sklepów towarzyszy wsparcie komunikacyjne. Dokładnie 18 grudnia br. wystartował konkurs realizowany we współpracy z MTV Polska. Na fan-page'u stacji muzycznej pojawiła się specjalna zakładka, w której internauci mogą publikować au-torskie zdjęcia selfie. Wyzwaniem postawionym przed konkursowiczami jest umieszczenie na zdję-ciu jak największej liczby osób. Stawką w konkursie jest najnowszy ASUS ZenFone 5 dla autora zwycięskiego selfie oraz kupony rabatowe dla pozostałych osób widocznych na zdjęciu.

Link do aplikacji konkursowej.

To już druga aktywność ASUS we współpracy z MTV Polska. 17 grudnia br. zakończył się konkurs ASUS Sweet Foch w ramach którego fani stacji muzycznej publikowali swoje sfochowane zdjęcia. Podczas 3 tygodni w konkursie wzięło udział 344 fotografie.

Za przygotowanie koncepcji oraz realizację konkursu odpowiedzialna jest agencja PR Kwadrat.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij