Ceneo z aplikacją na iPada

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ceneo z aplikacją na iPada

Ceneo.pl przygotowało aplikację pozwalającą na dostęp do wszystkich produktów prezentowanych w serwisie użytkownikom iPada.

Do tej pory na rynku e-commerce tworzono aplikacje głównie na smartfony.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Poza znaczącą różnicą w wielkości ekranów urządzeń warto wspomnieć o różnicy w prędkości ładowania się aplikacji oraz ich obsługi. W tej kwestii – iPad jest zdecydowanym faworytem, dzięki czemu użytkownik ma dużo szybszy dostęp do informacji o produktach i ofertach e-sklepów oraz znacznie łatwiejszą nawigację po aplikacji - wyjaśnia Agnieszka Pająk z biura prasowego Ceneo.pl. iPad, dzięki ekranowi dotykowemu o rozmiarze 9.7", pozwala w czytelny i atrakcyjny sposób prezentować produkty, co jest zdecydowanie trudniejsze na małym ekranie telefonu. Równoznaczne może to być z dużo wygodniejszymi zakupami w sieci.

Szacuje się, że obecnie w Polsce działa ok. 120 tys. iPadów. – Mając na względzie rosnącą popularność iPadów w Polsce, firma zdecydowała się wyjść naprzeciw potrzebom coraz większej liczby ich użytkowników – dodaje A.Pająk. Wprowadzenie na rynek nowej aplikacji mobilnej na iPada, jest ważnym elementem strategii rozwoju usług mobilnych Ceneo.pl. Wcześniej w kwietniu tego roku firma uruchomiła aplikację mobilną na smartfony z systemem operacyjnym Samsung BADA, a jeszcze w 2011 podobną bezpłatną aplikację dla użytkowników telefonów z systemem operacyjnym Android i Symbian. Z danych Ceneo.pl wynika, że przygotowane przez firmę aplikacje mobilne na smartfony pobrało już ponad 250 tys. użytkowników. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij