Czas na coś nowego! Młodsza ŠKODA Fabia – Opcom dla nowej ŠKODY Fabia

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Czas na coś nowego! Młodsza ŠKODA Fabia – Opcom dla nowej ŠKODY Fabia

Nowy kierunek designu to kolejny krok w rozwoju marki ŠKODA, a nowa ŠKODA Fabia to pierwszy model komunikujący ten język stylistyczny.

Wraz z wprowadzeniem nowego modelu rozpoczęła się kampania reklamowa, zrealizowana przez agencję Opcom. Kampania przebiega pod hasłem „Czas na coś nowego. Młodsza ŠKODA Fabia ” i obejmuje: adaptację spotu telewizyjnego, kino, działania w internecie, prasie, OOH, w personalizowanej komunikacji bezpośredniej i podczas eventów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wraz ze startem kampanii, powstała strona modelowa, na której można obejrzeć film o młodszej ŠKODZIE Fabia i wygrać ją w konkursie. W kampanii reklamowej rozbrzmiewa piosenka artystki, która potrafi porwać tłumy i wzbudzić emocje. Mowa o Nikki Yanofsky i jej utworze „Something new”, który otwiera drugi w dorobku Nikki album „Little Secret”, zrealizowany oraz wyprodukowany przez Quincy Jonesa.

Artystka mimo młodego wieku ma już na koncie ważne osiągnięcia: jest najmłodszą gwiazdą, jaka wystąpiła na słynnym Montreal Jazz Festival, w 2010 roku artystka zaśpiewała dla ogromnej widowni w trakcie uroczystości towarzyszących igrzyskom olimpijskim w Vancouver, a jej występ za pośrednictwem telewizji oglądały ponad trzy miliardy telewidzów na całym świecie. Ponadto Nikki współpracowała z artystami, takimi jak: Herbie Hancock, Sir Elton John, Phil Ramone, Will.I.Am czy Wyclef Jean.

Za działania w mediach społecznościowych odpowiada agencja interaktywna Kalicińscy.com.

Za zaplanowanie kampanii i zakup mediów odpowiada MediaCom.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij