Z jakich narzędzi online korzystają marketerzy?

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Z jakich narzędzi online korzystają marketerzy?

Rosnąca popularność internetowych narzędzi marketingowych powoduje, iż osoby odpowiedzialne za prowadzenie działań marketingowych w sieci, coraz więcej czasu spędzają przed ekranami monitorów optymalizując, monitorując, analizując i zarządzając komunikacją.

Ogromna liczba dostępnych na polskim rynku narzędzi powoduje, iż coraz częściej stają oni wobec problemu, które narzędzie wybrać.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W związku z rosnącym wyborem dostępnych na rynku polskim narzędzi, IRCenter wraz z wiodącymi dostawcami marketingowych narzędzi online (m.in. SoTrender, SentiOne, NapoleonCat, Tableu, Instytut Monitorowania Mediów czy Press-Service), postanowiliśmy przeprowadzić badanie, którego celem jest poznanie odpowiedzi na pytanie, z jakich narzędzie online, na co dzień korzystają marketerzy w Polsce.

Jeśli korzystasz z narzędzi do monitoringu i analityki internetu i innych mediów, zarządzania reklamą, systemów do zarządzania ruchem na stronach internetowych i marketing automation i/lub łączenia i analizy danych i chciałbyś w pełni poznać ten rynek, wypełnij krótką ankietę o tym, jak one pomagają w Twojej codziennej pracy, a bezpłatnie otrzymasz pogłębiony raport z naszego badania.

Zgłoś się klikają w link. 

Projekt wspierają: SoTrender, CatNapoleon, SentiOne, Monitori, Press-Service, Instytut Monitorowania Mediów, NewsPoint, Radian6, Tableau. 

Patronem medialnym projektu są NowyMarketing, Social Press, Brief i Marketing Przy Kawie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij