Rafał Wasyluk pokieruje rozszerzeniem działań Interactions Europe na rynki europy zachodniej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rafał Wasyluk pokieruje rozszerzeniem działań Interactions Europe na rynki europy zachodniej

Sieć reklamowa Interactions Europe rozszerza swoją działalność, tym razem o kraje niemieckojęzyczne (DACH) oraz Szwecję. Za rozwój biznesu na tych rynkach odpowiadać będzie Rafał Wasyluk, który w styczniu dołączył do sieci.

 Ekspansja na kolejne rynki zagraniczne to efekt coraz bliższej współpracy z amerykańską firmą Solve Media, która jest właścicielem i globalnym operatorem uwierzytelniającej technologii type-ins, umożliwiającej m.in. serwowanie natywnych przekazów przepisaniowych. Tak jak w krajach, gdzie Interactions Europe już ma swoje biura (w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech), tak i w przypadku nowo otwartych placówek (w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Szwecji), sieć będzie wyłącznym reprezentantem technologii type-ins zarówno względem wydawców jak i reklamodawców.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Skala i tempo w jakim się rozwijamy mogą imponować. Wpływ na to ma kilka czynników. Efekty naszej pracy są przedmiotem stałej analizy Solve Media, która docenia nasze wysiłki i daje nam zielone światło w przejmowaniu wyłączności na kolejnych rynkach europejskich. Natomiast fundusze pozyskane od inwestora, jakim jest TGV, pozwalają sfinansować te działania. Wspólnym mianownikiem jest bardzo dobra praca całego, wciąż powiększającego się zespołu. - mówi Paweł Milcarz, partner zarządzający Interactions Europe.

Rozwój biznesu w krajach regionu DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria) i Szwecji spoczywa na Rafale Wasyluku, który z początkiem roku dołączył do sieci. Będzie on odpowiadał za rozwój sieci wydawców i partnerów reklamowych, a także budował i nadzorował pracę struktur sprzedaży. Rafał Wasyluk ma ponad 15 lat doświadczenia w branży mediowej i reklamowej. Przez wiele lat związany był z grupą K2 Internet, a w ostatnim czasie aktywnie angażował się w rozwój polskich startupów technologicznych za granicą. Rafał Wasyluk jest absolwentem Akademii im. Leona Koźmińskiego i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

We wszystkich ośmiu państwach Interactions Europe odpowiada za implementacje technologii przepisaniowej u najistotniejszych wydawców internetowych, współpracę z lokalnymi agencjami, domami mediowymi i klientami bezpośrednimi, a także za budowę struktur sprzedażowych i nadzór nad prowadzonymi kampaniami. Natomiast za stronę technologiczną, jako operator globalny, odpowiada Solve Media, Inc.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij