MasterCard Partnerem Strategicznym bloga „Jak Oszczędzać Pieniądze”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
MasterCard Partnerem Strategicznym bloga „Jak Oszczędzać Pieniądze”

Firma MasterCard została Partnerem Strategicznym na 2015 rok bloga „Jak Oszczędzać Pieniądze”, którego autorem jest Michał Szafrański, jeden z czołowych blogerów finansowych w Polsce i laureat wielu nagród branżowych.

Głównym celem współpracy są działania edukacyjne w zakresie posługiwania się kartami płatniczymi, a także dostarczenie wiedzy pomocnej w walce z kłopotami finansowymi, a w szczególności w wydostawaniu się ze spirali zadłużenia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W pierwszym etapie współpracy, który trwać będzie od lutego do czerwca, na blogu opublikowany zostanie cykl artykułów “Savoir-vivre kart bankowych”. W ramach cyklu przedstawione zostaną zasady, dobre praktyki i porady związane z korzystaniem kart debetowych i kredytowych, a także informacje, jak ustrzec się niebezpieczeństw związanych z dokonywaniem płatności w sieci i poza nią. Michał Szafrański opisze również kryteria, którymi warto kierować się przy wyborze produktów kartowych (np. programy premiowe, ubezpieczenia, zakres ich działania itp.), przedstawi koszty związane z korzystaniem kart oraz podpowie, jak ograniczyć je do minimum.

W czerwcu natomiast Michał Szafrański udostępni swoim czytelnikom kurs wychodzenia z długów. Będzie to szkolenie online dla tych osób, które chcą wydostać się z trudnej sytuacji finansowej i spłacić ciążące na nich zadłużenie. Szkolenie będzie składać się z lekcji wideo, materiałów pomocniczych oraz zadań, które każdy uczestnik będzie mógł wykonać we własnym zakresie.

Działania zaplanowane na jesień zostaną ujawnione w drugiej połowie roku.

Dzięki współpracy z MasterCard zarówno cykl artykułów o kartach płatniczych, jak i kurs wychodzenia z długów, będą dostępne dla czytelników i odwiedzających bloga „Jak Oszczędzać Pieniądze” całkowicie bezpłatnie i bez limitu liczby jego uczestników.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij