Żaneta Berus, Prezes EXPO XXI Warszawa, Osobowością Roku 2014 branży MICE!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Żaneta Berus, Prezes EXPO XXI Warszawa, Osobowością Roku 2014 branży MICE!

30 stycznia, podczas uroczystej gali w podwarszawskim Transcolor, po raz siódmy rozdane zostały prestiżowe nagrody „Osobowość Roku” branży MICE, przyznane w ramach konkursu organizowanego przez miesięcznik MICE Poland.

Tegoroczne wyróżnienie w kategorii „Menadżer Obiektu” trafiło w ręce Żanety Berus, Prezes Zarządu EXPO XXI Warszawa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Konkurs „Osobowości Roku” ma na celu uhonorowanie osób, które w minionym roku wykazały się szczególnym zaangażowaniem na rzecz rozwoju branży MICE w Polsce. Nominowani wyróżniają się profesjonalizmem w działaniu, kreatywnością, skutecznością biznesową, stosowaniem zasad etyki zawodowej, wysoką jakością usług, wkładem w integrację i rozwój branży, także poprzez przynależność do organizacji i stowarzyszeń oraz wysokimi kompetencjami, potwierdzonymi certyfikatami i wyróżnieniami. Laureaci konkursu otrzymują statuetki i tytuł „Osobowości Roku” w czterech kategoriach: Zleceniodawca, Organizator, Menadżer Obiektu i Podwykonawca.

Nagroda „Osobowość Roku 2014” to dla mnie duże wyróżnienie i jednocześnie zwieńczenie wszystkich starań, inicjatyw i przedsięwzięć wspierających rozwój branży MICE, zrealizowanych w trakcie prawie dwudziestu lat pracy. Patrząc z perspektywy tych wszystkich doświadczeń, był to czas pełen wyzwań, ale też satysfakcji związanej z tworzeniem nowych standardów i wyznaczaniem dobrych praktyk dla całego przemysłu spotkań. Z jednej strony w swojej codziennej pracy w ramach organizacji branżowych, takich jak Stowarzyszenie Branży Eventowej czy Polska Izba Przemysłu Targowego, dążę do integracji branży MICE oraz wspólnej promocji Polski, jako destynacji eventowej i biznesowej na arenie międzynarodowej. Z drugiej strony EXPO XXI Warszawa, z którym jestem związana od 14 lat, zwiększyło swoją powierzchnię i unowocześniło ofertę, zbudowało niezawodny zespół specjalistów oraz nawiązało współpracę z organizatorami dużych eventów i zagranicznych wydarzeń, dzięki czemu awansowało do rangi najbardziej znanego obiektu eventowego stolicy. Teraz przyszedł czas na aktywizację współpracy pomiędzy obiektami i organizatorami wydarzeń specjalnych, a samorządami i urzędami miast. Wierzę, że polski przemysł spotkań jest wizytówką kraju za granicą i dlatego taki właśnie cel stawiam sobie na najbliższe miesiące. Nagrodę traktuję zaś, jak dobrą wróżbę do dalszej wytężonej pracy. – skomentowała wyróżnienie Żaneta Berus.

Konkurs „Osobowość Roku” jest jedynym przedsięwzięciem, w którym kandydatów do nagrody zgłaszają bezpośrednio podmioty działające w branży. Każda firma, agencja, organizacja lub stowarzyszenie branżowe może za pośrednictwem specjalnego formularza nominować do nagrody trzy osoby.

Po podliczeniu głosów 10 osób, które uzyskały najwyższy wynik w każdej z kategorii, przechodzi do etapu drugiego. Wyboru ostatecznych zwycięzców dokonuje Kapituła Konkursu, w której zasiadają wybrani laureaci poprzednich edycji wydarzenia, przedstawiciele stowarzyszeń i organizacji branżowych oraz eksperci zewnętrzni, powołani przez organizatora.

Tegoroczne nagrody „Osobowość Roku” otrzymali:

Żaneta Berus, Prezes Zarządu EXPO XXI Warszawa – w kategorii „Manager Obiektu”;
Agnieszka Majkowska, Dyrektor ds. Rozwoju i Wsparcia Sprzedaży w Prudential Polska– w kategorii „Zleceniodawca”;
Marta Dunin-Michałowska, Prezes Mea Group – w kategorii „Organizator”;
Adam Zagajewski, Prezes Zarządu Triangoo – w kategorii „Podwykonawca”.

W trakcie gali wręczono także nagrodę specjalną „Odkrycie Roku MPI Polska”, którą otrzymała Kinga Soćko z Poland Convention Bureau.

Szczegółowe informacje dotyczące tegorocznej edycji konkursu oraz regulamin dostępne są na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij