Sport 15: ikony sportu inspiracją dla młodych sportowców

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Sport 15: ikony sportu inspiracją dla młodych sportowców

Dziś adidas rusza z kampanią, która przypomina, czym jest prawdziwa pasja do sportu. Jej głównym narzędziem będzie seria filmów „Sport 15” – pierwszy z nich miał światową premierę 13 lutego.

Za ich pomocą adidas opowie historie, które mają motywować i inspirować młodych sportowców do wysiłku, niezależnie od poziomu, czy dyscypliny jaką uprawiają. W pierwszym filmie zobaczymy gwiazdy związane z marką, takie jak Leo Messi, James Rodriguez czy Derrick Rose.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- „Sport 15” to coś więcej, niż zwykła kampania reklamowa. To długofalowa inwestycja w naszą markę – tłumaczy Eric Liedtke, adidas Board Member responsible for Global Brands. – adidas buduje swoją historię w świecie sportu o wiele dłużej niż konkurencja. Tym samym znamy sport i ludzi go uprawiających znacznie lepiej niż ktokolwiek inny – dodaje.

Najważniejszymi mediami, które zostaną wykorzystane w kampanii, będą kino i telewizja. Dodatkowo filmy będzie można zobaczyć we wszystkich mediach społecznościowych, a koordynacją tych działań zajmie się sieć newsroomów. Powstały one w Londynie, Portland, Szanghaju, Moskwie, Rio de Janeiro oraz w siedzibie firmy w Herzogenaurach. 

Dzięki „Sport 15” adidas wnosi swoją komunikację na całkiem nowy poziom. Dzięki dwóm pierwszym spotom, „Take it” oraz „Takers”, adidas chce cieszyć się sportem bez żadnych ograniczeń. Głównym motywem wszystkich filmów są najważniejsze momenty, które nie tylko pozwalają wygrać na boisku, ale też odnaleźć swoją pasję do sportu. O zwycięstwie często decyduje jeden moment, ale w sporcie nie ma niepokonanych na zawsze – każda minuta każdego meczu może wszystko zmienić. Wystarczy o nią zawalczyć.

W pierwszych produkcjach z serii „Sport 15” zobaczymy między innymi gwiazdy piłki: Leo Messiego, Luisa Suareza, Garetha Bale’a i Jamesa Rodrigueza, koszykarzy NBA: Damiana Lillarda, Joakima Noah, Derricka Rose’a i Johna Walla oraz świetnego futbolistę amerykańskiego DeMarco Murraya. Filmy zostały stworzone przez długoletniego partnera adidas – agencję 180 Los Angeles.

Wszystkie najnowsze produkcje adidas do obejrzenia na profilu. Więcej informacji na @adidas na Twitterze lub facebooku.

Materiały wideo, zdjęcia oraz materiały prasowe są dostępne także na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij