Jak wielkie są małe rzeczy - VI edycja TEDxWarsaw

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jak wielkie są małe rzeczy - VI edycja TEDxWarsaw

Fizyka kwantowa, która rozsadza wyobraźnię, otwarte dane, które otwierają oczy, sztuka improwizacji zmieszana ze szczyptą sztuki kulinarnej, tajemnice, dzięki którym ludzkie ciało stanie się otwartą książką oraz to, co jest znakiem rozpoznawczym konferencji TED na całym świecie - innowacja.

Między innymi te tematy zdominują szóstą edycję konferencji TEDxWarsaw, która odbędzie się 18 marca w Teatrze Polskim.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podczas spotkania pod hasłem “The Little Things”, grono 700 gości na widowni oraz tysiące osób śledzących relację z konferencji na żywo w Internecie, będzie miało okazję wysłuchać kilkunastu krótkich wystąpień zaprezentowanych przez niezwykłe osobowości reprezentujące szerokie spektrum dziedzin życia.

TEDxWarsaw skupia osobowości świata nauki, kultury, sztuki oraz biznesu. Udział w konferencji jest bezpłatny po rejestracji na stronie – liczba miejsc ograniczona. W dniu wydarzenia na stronie będzie także dostępna bezpłatna transmisja na żywo.

„Tegoroczna konferencja TEDxWarsaw odbędzie się pod hasłem „The Little Things”. Chcemy zwrócić uwagę na sprawy pozornie małe, jednak bardzo istotne dla większości z nas. Podczas wystąpień usłyszymy m.in. o fizyce kwantowej, otwartych danych, improwizacji, sztuce kulinarnej oraz innowacji. Zajrzymy w głąb ludzkiego ciała, zbudujemy domki dla trzmieli, zastanowimy się nad czasem i dowiemy się, jak Elon Musk przekonał jednego z naszych mówców do podróży na Marsa. Będzie to niezwykła okazja do poznania ciekawych ludzi oraz podzielenia się swoimi ideami wartymi szerzenia. Takiego wydarzenia po prostu nie można przegapić” – mówi Agata Dziekan, współorganizatorka i rzecznik prasowy TEDxWarsaw.

"TEDxWarsaw organizujemy w stale poszerzającym się gronie już szósty rok. W tym czasie wydarzenie urosło daleko poza nasze pierwotne plany, ale apetyt rośnie przecież w miarę jedzenia. Dlatego też, by z naszym przekazem dotrzeć do znacznie szerszego grona osób, założyliśmy Fundację. Uczymy efektywnej komunikacji już nie tylko naszych mówców, a horyzonty poszerzamy już nie tylko naszej widowni. W tym roku dotrzemy bezpośrednio do 10 000 uczniów i studentów, a swoim doświadczeniem wspieramy szereg organizacji obywatelskich. Jednocześnie nie zapominamy, gdzie zaczęliśmy - i to właśnie na TEDxWarsaw zapraszamy szczególnie gorąco." – komentuje Adam Liwiński, prezes Fundacji Seriatim i współorganizator TEDxWarsaw. 

TEDxWarsaw wzorowany jest na idei legendarnej konferencji TED. Jej głównym założeniem jest promowanie ciekawych, inspirujących i prowokujących do refleksji poglądów i działań. Spotkania TEDx organizowane są na całym świecie, m.in. w Dubaju, Londynie, Amsterdamie, Tokio, Sydney oraz w Warszawie.

Udział w konferencji TEDx Warsaw jest bezpłatny. Aby móc uzyskać zaproszenie i znaleźć się w gronie 700 słuchaczy, należy wypełnić do 4-ego marca br. formularz rejestracyjny dostępny na stronie oraz przygotować krótkie uzasadnienie (do 500 znaków).

Konferencja TEDxWarsaw organizowana jest przez Fundację Seriatim. Gospodarzem spotkania jest Teatr Polski.

Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

TEDxWarsaw wspierają: Vivus, Comp, PGE, Audioteka, Billennium, FILTTR, EM LAB, Black Rabbit, StreamOnline, Walk, Lang LTC, Stocznia, VersaBox, Biotrem i Teatr 6.piętro. 

Więcej informacji na temat TEDxWarsaw można znaleźć na stronie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij