Gatta wkracza w wiosnę z kampanią reklamową swoich nowych rajstop – BB creme effect

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Gatta wkracza w wiosnę z kampanią reklamową swoich nowych rajstop – BB creme effect

Od marca w salonach Gatta dostępne są innowacyjne rajstopy BB creme effect, które kryją drobne niedoskonałości skóry i sprawiają, że nogi zaledwie w kilkanaście sekund wyglądają perfekcyjnie.

Premierę nowych, rewolucyjnych rajstop wspiera kampania reklamowa, realizowana przez cały marzec w prasie kobiecej oraz największych rozgłośniach radiowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W swojej pierwszej w tym roku, wiosennej kampanii reklamowej, marka Gatta postawiła na innowacyjne rajstopy BB creme effect – rajstopy z efektem popularnego kremu BB.

Kampania będzie realizowana przez cały marzec w największych rozgłośniach radiowych: Radio ZET oraz RMF FM, jak również w ukazujących się w marcu wydaniach prasy kobiecej – luksusowym magazynie „Twój Styl”, a także w „Show”, „Olivii” oraz „Naj”. Za zakup i planowanie mediów na potrzeby kampanii odpowiedzialny jest dom mediowy Starcom.

Rajstopy BB creme effect, kryją drobne niedoskonałości skóry (takie jak pajączki, przebarwienia czy znamiona) i nadają nogom naturalny, rozświetlony wygląd. Wykonane są z cienkiej przędzy poliamidowej z połyskiem BRITE, która tworzy na rajstopie strukturę załamującą światło. Tak uzyskana powierzchnia daje efekt nałożenia lekkiego fluidu, dzięki czemu drobne mankamenty skóry przestają być widoczne. Produkty dostępne są już w salonach Gatta w całej Polsce oraz w sklepie internetowym.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij