Poprawiona metodologia badania Megapanel pokazuje rzeczywistą pozycję GG Network

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Poprawiona metodologia badania Megapanel pokazuje rzeczywistą pozycję GG Network

Zmiany wprowadzone przez PBI dają wydawcy komunikatora GG znacznie wyższą pozycję w rankingu Real Users i pozwalają awansować do pierwszej dziesiątki w rankingu użytkowników i uruchomionych aplikacji.

Dzięki wprowadzonym przez PBI zmianom metodologicznym badanie Megapanel pozwala od marca bieżącego roku śledzić wskaźniki uwzględniające również zasięgi aplikacji instalowanych na komputerach. Ma to szczególne znaczenie dla GG Network, wydawcy najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego GG.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Najnowsze wyniki badania Megapanel pokazują, iż sumaryczna liczba realnych użytkowników korzystających z usług i serwisów GG Network wynosi blisko 8 milionów, a więc znacząco więcej niż w prezentowanych dotychczas badaniach (w których wyniki witryn i aplikacji były prezentowane oddzielnie). Daje to spółce 12. pozycję wśród wydawców internetowych w Polsce.

Prezentacja witryn i aplikacji w jednym drzewie wyników pozwala na obliczenie dodatkowego wskaźnika, prezentującego pełen potencjał reklamowy wydawców, jakim jest liczba użytkowników i uruchomionych aplikacji w danym miesiącu. W rankingu opartym o ten wskaźnik GG Network zajmuje pozycję w pierwszej dziesiątce wydawców w Polsce, tuż za Grupą Interia.pl, dystansując między innymi Grupę NK czy Grupę O2.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij