Nowy wymiar książki w nowym wymiarze reklamy kinowej, czyli niezwykły mapping w Cinema City

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowy wymiar książki w nowym wymiarze reklamy kinowej, czyli niezwykły mapping w Cinema City

Już w ten weekend w Cinema City Arkadia rusza niestandardowa akcja kinowa wspierająca premierę pierwszej wydanej przez Allegro interaktywnej powieści – „Starość aksolotla”.

W związku z tym, że powieść występuje w nietypowej formie interaktywnego ebooka, kampania promocyjna wykorzystuje niestandardowe możliwości kina i tzw. video mapping. 45 sekundowy spot będzie emitowany zarówno na ekranie, jak i na ścianach sali projekcyjnej tworząc zsynchronizowaną całość. Dodatkowo w wybranych kinach Cinema City emitowany będzie 60 sekundowy spot w bloku specjalnym. Za planowanie i zakup mediów odpowiada Universal McCann. Działania w kinach koordynuje New Age Media.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Starość aksolotla” autorstwa znanego na całym świecie pisarza science fiction Jacka Dukaja ukazuje się wyłącznie jako ebook na smartfony, tablety, czytniki i komputery. Jest to zupełnie nowy wymiar książki, ponieważ oprócz samego tekstu powieść przepełniona jest treściami interaktywnymi jak np. linki do opisów powiązań między postaciami i zdjęcia. Dodatkowo na stronie www.jackdukaj.allegro.pl znajduje się opcja druku modeli postaci w 3D.

Niezwykła forma powieści powstała dzięki współpracy Allegro i Fish Ladder.

Za oprawę wizualną odpowiada studio Platige Image. Projekt realizowany jest przy wsparciu Wydawnictwa Literackiego, które od 13 lat publikuje książki Jacka Dukaja.

Z okazji premiery pierwszej cyfrowej książki w Polsce zaplanowano reedycję i sprzedaż na Allegro 21 opowiadań i mini powieści tego autora w postaci minibooków. 

Szczegóły akcji na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij