E-commerce jest dla wszystkich! “Poradnik e-commerce” IAB Polska i “IAB Akademia eCommerce”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
E-commerce jest dla wszystkich! “Poradnik e-commerce” IAB Polska i “IAB Akademia eCommerce”

Czy zastanawiałeś się nad rozpoczęciem sprzedaży w internecie? A może już prowadzisz swój e-biznes i chciałbyś ugruntować swoją wiedzę?

Grupa Robocza E-commerce działająca przy Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska opracowała poradnik przyjazny dla każdego entuzjasty e-commerce do pobrania na www.akademiaecommerce.pl.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Poradnik e-commerce powstał z myślą o polskich sklepach internetowych. Zarówno tych które dopiero powstają jak i tych, które działają już jakiś czas, ale myślą o rozwinięciu swojego e-biznesu. Nie każdy właściciel sklepu czuje się ekspertem w dziedzinie usability, e-marketingu, prawie dóbr elektronicznych czy płatnościach online. Poradnik pomoże zorientować się jak zacząć przygodę z e-biznesem lub jak rozwinąć swoją firmę online, by działała optymalnie  i przynosiła jeszcze większe zyski - powiedziała Ula Lachowicz, PayLane, ekspert Grupy Roboczej E-commerce IAB Polska.

“Poradnik e-commerce” jest obowiązkową pozycją dla każdego, kto chciałby prowadzić lub już prowadzi swój biznes w internecie. Autorzy tego poradnika obrali sobie za cel przyjazne zaprezentowanie najróżniejszych aspektów działalności w Sieci.

Internet stał się dziś niezwykle atrakcyjnym kanałem sprzedaży, warto dowiedzieć się jak z niego efektywnie korzystać. - Szacuje się, że rynek e-commerce w Polsce w ciągu 2011 roku wzrósł o ponad 30 proc. i wyniósł niemal 18 miliardów złotych. To jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi gospodarki. Naturalne zatem jest, że wiele firm w rozszerzeniu sprzedaży o kanał internetowy upatruję szansę na zażegnanie widma kryzysu i zwiększenie przychodów. Co istotne, w Internecie odnaleźć można obecnie przedstawicieli praktycznie każdej branży. - pisał Michał Kraus, - PR&Marketing Manager, Empathy Internet Software House, ekspert Grupy Roboczej E-commerce - we wstępie “Poradnika e-commerce”.

Poradnik to pierwszy krok. Eksperci Grupy Roboczej E-commerce, nie ograniczyli się jedynie do jego napisania. Postanowili bowiem zorganizować konferencję “IAB Akademia eCommerce”, która będzie okazją, żeby porozmawiać na żywo z autorami podręcznika. Skorzystaj z okazji! - Grupa robocza e-Commerce przy IAB wydała poradnik dla tych którzy chcą wejść w handel on-line. Podczas Akademii eCommerce tematy z poradnika zostaną rozszerzone oraz wzbogacone o case-studies. Będzie też okazja do rozmowy z autorami poszczególnych rozdziałów – powiedział Tomasz Karwatka, Prezes Zarządu Divante, ekspert Grupy Roboczej E-commerce.

Podczas konferencji będzie można doświadczyć e-commerce na kilka sposobów. Podczas merytorycznych, nastawionych narzędziowo, prelekcji oraz studiów przypadku opisujących działania sprzedażowe w internecie z życia wzięte będzie można poznać e-commerce z każdej strony. W części wystawienniczej poznasz rozwiązania jakie oferują jedne z najlepszych firm e-commerce w Polsce. Ponadto dla tych, którzy jeszcze bardziej chcieliby pogłębić swoją wiedzę przewidziane są szkolenia.

Już dziś pobierz “Poradnik e-commerce” akademiaecommerce.pl i zapisz się na “IAB Akademię eCommerce”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij