EXPO XXI Warszawa umacnia swoje szeregi

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
EXPO XXI Warszawa umacnia swoje szeregi

EXPO XXI Warszawa, najbardziej znany obiekt eventowy stolicy, rozwija swoją strukturę. Od stycznia Paulina Podolak awansowała na stanowisko Marketing & PR Specialist. Do zespołu dołączyła także Agnieszka Chachiel, pełniąc funkcję Senior Project Managera w dziale Service Center.

Wraz z nową komunikacją wizualną i strategią biznesową, zakładającą otwarcie obiektu na klientów zagranicznych, EXPO XXI Warszawa rozwija także działy marketingu i obsługi klienta. Od stycznia do zespołu dołączyła Agnieszka Chachiel, która wspiera Service Center na stanowisku Senior Project Managera. Paulina Podolak objęła zaś stanowisko Marketing & PR Specialist, odpowiadając za implementację nowej strategii komunikacyjnej najbardziej znanego obiektu eventowego stolicy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Absolwentka Wydziału Finansów na uniwersytecie ekonomicznym w Krakowie oraz Wydziału Zarządzania Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie. Agnieszka Chachiel przygodę z branżą MICE rozpoczęła w 2004 roku, pracując jako specjalista do spraw informacji i promocji. W kolejnych latach zdobywała doświadczenie m.in. w organizacji wystaw i targów w Polsce oraz na arenie międzynarodowej, odpowiadając zarówno za przygotowanie, jak i promocję wydarzeń. W 2011 roku założyła firmę „Chachiel”, współpracującą m.in. ze Stowarzyszeniem Konferencje i Kongresy w Polsce. W roku 2013 objęła stanowisko Exhibition Organizer w firmie Eltar. Odpowiadała za realizację dużych projektów targowych, m.in. BATIMAT w Paryżu, MADE EXPO w Mediolanie, ANUGA w Kolonii czy ALIMENTARIA w Barcelonie. Zajmowała się także przygotowaniem misji gospodarczych do Niemiec i Szwecji. Prywatnie pasjonatka tańca i laureatka wielu prestiżowych nagród w tańcu towarzyskim. Chętnie angażuje się również w akcje charytatywne, organizując wydarzenia sportowe i świąteczne m.in. we współpracy z Klubem Rotaract.

Do głównych zadań Agnieszki Chachiel na stanowisku Senior Project Manager w EXPO XXI Warszawa należy zarządzanie usługami wspierającymi organizację wydarzeń specjalnych, koordynacja i współpraca z podwykonawcami oraz wdrażanie nowych rozwiązań i rozwijanie portfolio usług Centrum Serwisowego. PAULINA PODOLAK

Absolwentka kierunku Stosunki Międzynarodowe w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Posiada doświadczenie w zarządzaniu relacjami z klientem oraz realizacji projektów reklamowych. Swoje kompetencje Paulina Podolak rozwijała m.in. w firmie SKANA S.A., pracując na stanowisku specjalisty do spraw obsługi klienta. Współpracę z EXPO XXI Warszawa rozpoczęła w 2008 roku, prowadząc biuro i wspierając Management obiektu. W chwilach wolnych od pracy lubi podróżować. Jej pasją są zabytkowe samochody i często odwiedza wydarzenia o tej tematyce. 

Na początku 2015 roku Paulina Podolak objęła stanowisko Marketing & PR Specialist. Do jej głównych obowiązków należy wdrażanie nowej strategii wizerunkowej EXPO XXI Warszawa, utrzymywanie kontaktów z mediami, przygotowywanie materiałów wizerunkowych oraz wsparcie działań związanych z wydarzeniami specjalnymi odbywającymi się w obiekcie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij