Leo Messi gwiazdą najnowszego filmu #ThereWillBeHaters

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Leo Messi gwiazdą najnowszego filmu #ThereWillBeHaters

Kampania #ThereWillBeHaters poruszyła w ostatnich miesiącach świat futbolu. Dziś adidas otwiera nowy rozdział prezentując film z udziałem najlepszego piłkarza świata. Leo Messi dojrzewał w argentyńskim Rosario, gdzie mnóstwo ludzi wątpiło w jego sukces.

To wideo pokazuje jak piłkarz przezwyciężył hejt i udowodnił, że może dojść na sam szczyt. W filmie można prześledzić jego naznaczoną rekordami drogę od ulic Barrio Las Heras na stadiony świata.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W materiale słyszymy wiele krytycznych głosów, z którymi musiał się mierzyć Messi. „Nigdy nie będziesz wystarczająco dobry, ani wystarczająco wysoki. Nie poradzisz sobie w lidze z graczami większymi od ciebie. Nigdy nie wyjedziesz ze swojego małego miasteczka”. Na piłkarzu jednak te hejty nie robią wrażenia. Stoi niewzruszony, w otoczeniu swoich Złotych Piłek i Złotych Butów. Nie jest już niewyrośniętym dzieciakiem kopiącym piłkę na ulicy w Rosario. Transformacja dokonała się – najlepszy zawodnik na świecie nie osiągnąłby tego wszystkiego, słuchając hejterów. 

Jeśli jakiś gracz ma już swoich hejterów, to musi pamiętać, że to… komplement. Najlepsi piłkarze wiedzą, że ich świetna gra to powód do hejtu ze strony rywali, w szczególności w mediach społecznościowych. Przykre komentarze potrafią działać mobilizująco, co wpływa na jeszcze większe zaangażowanie w kolejnych meczach. Piłkarze pokroju Messiego nakręcają się hejtem i wcale nie zamierzają za to przepraszać.

Film ten towarzyszy premierze nowych butów adidas stworzonych specjalnie dla Messiego. Pibe de Barr10 powstały przy udziale artysty, urodzonego tak jak piłkarz - w Rosario. Grafik Ignacio Valenti projektując korki inspirował się tym, co można zobaczyć na ulicach Rosario. Syntetyczna skóra pokryta jest malunkami przypominającymi te, jakie znajdziemy na murach miasta.

Film #ThereWillBeHaters z udziałem Leo Messiego:

Nowe buty Messiego można zakupić w wybranych sklepach adidas oraz na adidas.com. Więcej informacji na stronie oraz na facebooku. Śledź nas także na @TeamMessi i #ThereWillBeHaters na Twitterze.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij