Samsung nagradza Przepisy.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Samsung nagradza Przepisy.pl

Aplikacja Przepisy.pl w wersji na telewizory z systemem Samsung Smart TV zdobyła drugą nagrodę w zakończonym właśnie ogólnopolskim konkursie dla developerów.

To innowacyjne wdrożenie zostało przygotowane w ramach zorganizowanego przez Samsung Electronics Polska szkolenia dla firm developerskich z Polski. Aplikacja oferuje wygodny dostęp do tysięcy ciekawych przepisów i porad kulinarnych pochodzących z portalu Przepisy.pl, sponsorowanego przez markę Knorr. Każdy przepis uzupełniony jest atrakcyjnymi zdjęciami w wysokiej rozdzielczości.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nasza radość jest tym większa, że aplikacja została doceniona również przez użytkowników telewizorów Smart TV. Szybko rosnąca liczba instalacji potwierdza, że udało nam się stworzyć wygodne i użyteczne narzędzie - swoiste przeniesienie książki kucharskiej na ekran telewizora - mówi Joanna Wojciechowska, project manager z We like CAPS!.

Nagrodzony projekt został zrealizowany przez zespół We like CAPS!, stanowiący mobilną dywizję agencji Kalicińscy.com. Aplikacja Smart TV jest kolejnym elementem działań marki Knorr podejmowanych w ramach opracowanej przez agencję strategii branded content. Digitalowy ekosystem Knorra tworzą także: portal Przepisy.pl, największy na polskim Facebook’u fanpage kulinarny, kanał Youtube oraz aplikacja mobilna dostępna dla większości platform mobilnych w Polsce.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij