Maja Włoszczowska zachęca: „Dołącz do najlepszych” - wiosenna akcja Kross

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Maja Włoszczowska zachęca: „Dołącz do najlepszych” - wiosenna akcja Kross

Agencja Byss wymyśliła koncepcję i przygotowała wiosenną akcję promocyjną dla marki Kross - największego polskiego producenta rowerów. Osią działań jest konkurs „Dołącz do najlepszych”, a twarzą akcji została Maja Włoszczowska.

Konkurs potrwa do 24 kwietnia, towarzyszy mu kampania reklamowa w Internecie, także przygotowana i prowadzona przez Byss.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Dołącz do najlepszych” to nazwa wiosennej kampanii i towarzyszącego jej konkursu, wymyślonych i przygotowanych przez Byss dla marki Kross. Mechanika akcji w naturalny sposób zachęca do poznawania asortymentu rowerów Kross, mocno jednocześnie podkreślając sportowego ducha tego największego polskiego producenta rowerów. Do udziału w zabawie zachęca kampania odsłonowa online oraz komunikacja w social media. Areną zmagań jest serwis www.kross.pl

Zasady są proste: pierwszym zadaniem uczestników jest udzielenie prawidłowej odpowiedzi na trzy kolejne pytania zadawane przez Maję Włoszczowską - zawodniczkę KROSS RACING TEAM. Dotyczą one tegorocznej kolekcji rowerów Kross oraz samej firmy i jej sportowego charakteru. Drugie konkursowe wyzwanie to wymyślenie hasła dopingującego profesjonalny kolarski team marki Kross do osiągania jak najlepszych wyników.

Uczestnicy, którzy stworzą najciekawsze hasła otrzymają atrakcyjne nagrody: przedpłacone talony na zakup rowerów Kross oraz zestawy wartościowych akcesoriów marki.

Byss współpracuje z firmą Kross od czterech lat, pracując zarówno dla samej marki jak i przedsięwzięcia KROSS RACING TEAM. Na początku br. agencja przygotowała strategię komunikacji nowej odsłony KROSS RACING TEAM, której istotną częścią było dołączenie do zespołu właśnie Mai Włoszczowskiej, polskiej mistrzyni kolarstwa górskiego.

Na potrzeby obecnych działań mających na celu budowanie wizerunku marki Kross jako związanej ze sportem, w szczególności z kolarstwem górskim, podstrona KROSS RACING TEAM działająca wcześniej w ramach www.kross.pl została przez Byss rozwinięta do pełnoprawnej strony www, która działa pod adresem.

Maja Włoszczowska jest polską kolarką górską, wicemistrzynią olimpijską z Pekinu, złotą medalistką Mistrzostw Świata w wyścigu elity MTB oraz w maratonie MTB, wielokrotną wicemistrzynią i mistrzynią Europy oraz wielokrotną mistrzynią Polski w cross-country.

Działająca na rynku od 16 lat agencja Byss przez wiele lat specjalizowała się w marketingu interaktywnym, by w ostatnich latach zaoferować klientom również działania z zakresu kreacji reklamy prasowej, outdoorowej, jak i druku. W portfolio klientów agencji znaleźli się m.in.: Carlsberg Polska, Original Source, Luksja, LVMH (m.in. Belvedere, Hennessy), Kross, Agora SA, PKO BP, Cyfrowy Polsat, Redcoon Polska.

Byss jest zdobywcą szeregu branżowych nagród i wyróżnień, zarówno na konkursach polskich (Webstar, KTR, Kreatura), jak i zagranicznych (Golden Drum).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij