UNIQUE ONE przygotowała akcję promocyjną dla marki Gerber

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
UNIQUE ONE przygotowała akcję promocyjną dla marki Gerber

„Kroczki stawiamy, nagrody wygrywamy” – pod takim hasłem rozpoczęła się ogólnopolska akcja promocyjna marki Gerber należącej do Nestlé Polska.

Składa się na nią loteria z małymi i dużymi nagrodami w postaci bonów i nagród pieniężnych oraz akcja - ZBIERAJ RABATY - z rabatami do zrealizowania w sieci sklepów Smyk. Za koncepcję i obsługę akcji odpowiada agencja UNIQUE ONE.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Loteria „Kroczki stawiamy, nagrody wygrywamy” przewiduje dwa rodzaje nagród. Mniejsze upominki to bony SMYK o wartości 100 zł, których do rozdysponowania w puli jest 5000. Gratką dla uczestników jest fakt, iż od razu dowiadują się czy ich zgłoszenie zostało wylosowane. Na drugą część loterii składa się rozlosowanie spośród wszystkich prawidłowych zgłoszeń z danego miesiąca, w sumie trzech nagród miesięcznych w wysokości 30 000 tys. zł, po jednej w każdym miesiącu loterii. Dodatkowo klienci mają możliwość uczestniczenia w akcji ZBIERAJ RABATY, gdzie mogą otrzymać do 20 proc. rabatu gwarantowanego na zakupy w sklepie SMYK.

Aby wziąć udział w loterii, należy w okresie od 1 kwietnia 2015 r. do 30 czerwca 2015 r. kupić co najmniej 5 produktów Gerber z wieczkami potwierdzonych jednym paragonem, który należy zachować i zgłosić na stronie. Natomiast do wzięcia udziału w akcji ZBIERAJ RABATY niezbędny jest zakup co najmniej 20 produktów Gerber z wieczkami. W tym przypadku może on być udokumentowany na kilku paragonach. Paragony kolekcjonuje się na stronie promocyjnej. W tym celu należy założyć konto (jednorazowo w czasie trwania akcji) na stronie i dodawać paragony. Dzięki temu uczestnik ma możliwość logowania się, dokonywania zgłoszeń produktów Gerber z wieczkami oraz sprawdzania stanu swojego konta, w tym m.in. ilości przyznanych mu rabatów. Warto zaznaczyć, że jeden paragon z udokumentowanym zakupem pięciu (lub więcej) produktów Gerber z wieczkami może wziąć udział zarówno w loterii jak i w akcji ZBIERAJ RABATY.

Promocje skierowane są do osób, które ukończyły 18 lat i są rodzicami lub przedstawicielami ustawowymi dzieci urodzonych nie wcześniej niż w dniu 1 kwietnia 2012 r. Szczegóły promocji można znaleźć na stronie.

Agencja UNIQUE ONE jest odpowiedzialna za opracowanie konceptu kreatywnego, obsługę akcji i jej organizację, stworzenie strony www oraz projektów graficznych, w tym m.in. materiałów POS i do prasy parentingowej, materiałów online: banerów, mailingów, screeningów, a także za współpracę z partnerem akcji – siecią sklepów Smyk. Promocja wspierana jest kampanią reklamową on-line oraz telewizyjną.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij