Ambasadorzy Streetcom testują COŚ NA ZĄB

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ambasadorzy Streetcom testują COŚ NA ZĄB

Streetcom, agencja marketingu rekomendacji, nawiązała współpracę z firmą Kupiec Sp. z o.o. Ambasadorzy przetestują owsiankę „Coś na Ząb”. Kampania ma na celu zwiększenie świadomości marki wśród konsumentów oraz pokazanie, że zdrowa żywność nie musi być nudna i monotonna.

Zasięg kampanii zakładany jest na poziomie 1,3 mln.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do kampanii zostało zaproszonych 1000 Ambasadorek ze społeczności Streetcom, w tym 10 blogerek. To kobiety w wieku 20 – 35 lat, aktywne i prowadzące zdrowy tryb życia, ale nie mające czasu na przygotowywanie skomplikowanych posiłków.

Ekspertki w paczkach ambasadorskich otrzymały 28 sztuki, pełnowartościowych opakowań owsianki „Coś na ząb”, w tym 21 dla znajomych. W paczkach znalazły się również ulotki informacyjne na temat produktu i zdrowego trybu życia.

Kampania swoim zasięgiem obejmie działania offline i online. Do zadań Ambasadorek będzie należało rekomendowanie produktu wśród znajomych, dzielenie się z nimi swoimi opiniami. Dodatkowo w social mediach będą udostępniane grafiki związane z produktem, a Ambasadorki na Facebooku za pośrednictwem specjalnej aplikacji będą dodawać własne komentarze oraz hashtagi.

Głównym celem kampanii jest uświadomienie konsumentek w zakresie zdrowych nawyków żywieniowych oraz zwiększenie świadomości marki owsianki „Coś na ząb” wśród grupy docelowej.

Kampania potrwa 5 tygodni. Estymowany zasięg akcji to 1,3 mln.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij