Multiworld – pierwsza platforma rozrywkowa w Polsce w ofercie Multikino Media

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Multiworld – pierwsza platforma rozrywkowa w Polsce w ofercie Multikino Media

Pierwsza w Polsce interaktywna platforma rozrywkowa od kwietnia w ofercie Multikino Media. Multiworld to aplikacja na urządzenia mobilne, która umożliwia rozszerzanie oznakowanych formatów reklamowych oraz uzyskanie dodatkowych informacji o produkcie.

Pierwsza kampania z wykorzystaniem ePostera od 6 kwietnia w kinach z oferty brokera.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Multiworld to aplikacja na urządzenia mobilne, która umożliwia rozszerzenie oznakowanych plakatów znajdujących się w kinie. Każdy z nich będzie zawierał infografikę, która przeprowadzi widza przez działanie aplikacji. Dzięki niej po zeskanowaniu wybranego plakatu filmowego lub reklamowego będzie można uzyskać więcej informacji o konkretnym produkcie. Wersja podstawowa funkcji  ePoster w Multiworld to cztery kroki interakcji:               

  • informacja o filmie/produkcie;
  • możliwość oglądanie filmów video/zwiastunów/spotów reklamowych;
  • quizy/konkursy;
  • zakup/rezerwacja biletów.

Aplikacja mobilna Multiworld będzie dostępna w Google Play od 6 kwietnia na telefony komórkowe z systemem Android, a następnie iOS.

Rok 2015 to dalszy rozwój mobilnej aplikacji Multikina i powiązanych z nią usług i ofert specjalnych; pojawienie się w kinach naszych sieci social wi-fi; wkroczenie do kin rozszerzonej rzeczywistości oraz pierwszych w Polsce interaktywnych bloków reklamowych. Multiworld to pierwszy krok właśnie w tym kierunku. To zupełnie inna forma dotarcia do klienta. Jesteśmy przekonani, że spotka się ona zarówno z zainteresowaniem widzów, jak i klientów chcących rozszerzyć i urozmaicić standardowe kampanie – dodaje Mariusz Spisz, Prezes Zarządu Multikino Media.

Pierwszą kampanię z wykorzystaniem ePostera, Multikino Media zrealizuje dla marki SEAT, która wykorzysta ją w promocji najnowszego modelu samochodu - Cupra 280. Użytkownicy będą mogli zdobyć informacje o produkcie, obejrzeć spot reklamowy, a w dalszej kolejności wziąć udział w zabawie, w której do wygrania będą bilety do kin sieci Multikino oraz zniżki na zestawy barowe – dodaje Marcin Duda, Head of Digital, osoba odpowiedzialna za wprowadzenie i sprzedaż oferty Multiworld, .

Kampania najnowszego modelu SEAT Leon– samochodu Cupra 280 – rozpocznie się 6 kwietnia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij