Tech Data Europe ogłasza zawarcie z Logitech umowy dystrybucji obejmującej całą Europę

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tech Data Europe ogłasza zawarcie z Logitech umowy dystrybucji obejmującej całą Europę

Spółka Tech Data Europe ogłosiła rozszerzenie umowy dystrybucji zawartej z Logitech, czołowym dostawcą akcesoriów komputerowych i do tabletów, na cały obszar działania dystrybutora w Europie.

Nowa umowa oznacza, że  Tech Data w Niemczech, Austrii, Polsce i Czechach mają obecnie dostęp do pełnego asortymentu wielokrotnie nagradzanych produktów Logitech, w oparciu o istniejące wieloletnie partnerskie relacje z Logitech w zakresie dystrybucji w Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Francji, we Włoszech, w Hiszpanii, Portugalii, Finlandii, Szwecji, Danii, Norwegii i Szwajcarii.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jak stwierdził Michael Urban, starszy wiceprezes ds. dystrybucji typu broadline, elektroniki użytkowej, usług i zaopatrzenia (Broadline, CE, Services & Procurement) w Tech Data Europe: „Produkty Logitech wyznaczają rynkowe trendy pod względem innowacyjności i jakości rozwiązań dla urządzeń mobilnych, cyfrowego domu, gier, muzyki, komputerów osobistych oraz produktów dla przedsiębiorstw. Naprawdę cieszymy się z możliwości wykorzystania siły naszej organizacji sprzedażowej w całej Europie i wsparcia rozwoju ich działalności przez całą społeczność sprzedawców.”

Z kolei Klaus Schlichtherle, szef dystrybucji EMEA w Logitech, powiedział: „Spółka Tech Data Europe od wielu lat jest dla Logitech strategicznym i bardzo cennym partnerem. Rozszerzenie naszej współpracy w celu uzupełnienia zasięgu sprzedaży naszych produktów w Europie wydało nam się doskonałym pomysłem.”

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij